Anketa v týmu – Honza Jiříček

honza11Kdo je dnes v pořadí? No ano, je to náš někdy přidrzlý mlaďoch Honza Jiříček. Má to někdy těžké, ale většinou to máme těžké my s ním :-)) Člověk, který se občas uloží do zimního spánku a je těžké ho vzbudit, ale jinak snaživej borec, kterej vás během bránění rád oseká :-)) Né srandy bylo dost, Honza má všechno před sebou a když bude makat tak, jak maká, má před sebou světlou budoucnost. Basket miluje a to je základ, to ostatní už nějak přijde . . . . tak si přečtěte pár věcí, které jste rozhodně nevěděli!!!

1. Největší sportovní úspěch..?
Jako svůj největší sportovní úspěch bych označil loňskou sezónu v dresu BSK  TJ Jičín, kde se mi opravdu povedlo skoro vše!:)) A jako druhý úspěch určitě to, že můžu být tady.. v Děčíně!!!

2. Nejsilnější basketbalový zážitek..?
Nebudu počítat vydřená utkání z dřívější doby..:) to byly taky zážitky na které nezapomenu, ale určitě bych jako nej zážitek označil utkání s Děčínem v Pardubicích! To bylo neuvěřitelný!!!:))

3. Oblíbená a neoblíbená hala?
Oblíbená hala kromě děčínské je pro mě ve Svitavách a neoblíbená..asi v Kolíně (podobná jak hrály Poděbrady) nerad hraju v malých halách.

4. Oblíbená část sezóny a neoblíbená část?
Tak určitě jako neoblíbenou označim asi tu nejvíc potřebnou, ale tak to je.. a to je letní příprava! A oblíbená část je od začátku sezony do jejího konce..:)) ale určitě na play off se těším nejvíc!

5. Tvůj rituál (trénink,zápas,kdykoliv)
Můj rituál..nemám vyhraněný rituál. Snad jen to, že si jednu tkaničku strkám do boty a druhou nechávám volně..;-) plus poplácání čtyřlístku, který je v šatně vždy před začátkem utkání!

6. Rada mladým sportovcům?
Tak patřim taky mezi ně určitě..ale co můžu poradit, tak to je aby makali a makali (vždy se ti to vrátí)..hlavně aby dělali, to co je baví s chutí a ne s odporem! A asi to, co mám v hlavě i já..a to je, že naděje umírá poslední!:))

6 thoughts on “Anketa v týmu – Honza Jiříček

  1. Pingback: doug
  2. Pingback: felix
  3. Pingback: luis
  4. Pingback: Brian
  5. Pingback: lawrence
  6. Pingback: christopher

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *