Aukce pro Slunečnici

BK Děčín a Koubasket se rozhodli podpořit Cestu do světa – Slunečnice, o.s., která se nachází ve velké finanční krizi, formou dražby dresů hráčů.

A jaké unikátní dresy a trika se budou dražit? Dres české basketbalové reprezentace podepsaný hráči z úspěšné kvalifikace na ME 2015, hokejový retro dres Pirátů Chomutov, na němž jsou podpisy hráčů z minulé sezony.

V nabídce bude také Sokyho triko – tato unikátní série triček byla Mírovi Soukupovi, dlouholetému děčínskému matadorovi, vyrobena na památku jeho působení v BK Děčín; triko je podepsané spoustou hráčů, které Soky během angažmá v Děčíně potkal. Exkluzivním kouskem je dres Jonase Valančiunase, tedy hráče ze slavné zámořské basketbalové soutěže NBA, navíc také s jeho vlastnoručním podpisem!

A že jsou startovací ceny vysoké? Věřte, že nejsou. Ono už jen to zarámování stálo dost a aby to mělo nějaký větší smysl, myslím, že je to nastavené tak akorát.  Je mi jasné, že nebude moci přispět každý, ale když se třeba i domluví parta lidí, která chce přispět méně a dres jim potom bude viset třeba v práci, v klubovně, či někde jinde, tak si myslím, že o to tady právě jde.

Řeknu jen jedno, myslím si, že je špatně, že taková velká organizace potřebuje takovou pomoct, ale prostě to tak je a tak jí pomůžeme, ne ? 

Přihazující do aukce se musí REGISTROVAT na Koubasketu!!!   

výtěžek aukce bude použit na podporu a udržení stávajících sociálních služeb pro lidi s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením v Cesta do světa – Slunečnice, o.s.

  

aukce bude probíhat zde: http://koubasket.cz/aukce-pro-slunecnici/

termín aukce: od 18.5.2015, 18:00 – do 29.5.2015, 18:00

vyvolávací cena dresu: 5000kč

 

dražené dresy byly vystaveny u vstupu na zimní stadion při utkání BK Děčín dne 18.5.2015 od 18:00

[wdm_auction_listing]