Děčín se valí na Slunetu

Dobré prázdninové ráno všem. Včera byl den, kdy byl pozápasový, ale také den předzápasový. Ano, tv přenosy nám předurčily hrát dvě pondělí za sebou a tak si vyzkoušíme to, co u nás v lize mívá jenom Nymburk, který překvapivě včera klopýtl v Prostějově.

DNES je opět velké derby, derby, které loňskou sezónou začalo mít úplně jiný náboj, jelikož se Ústí dokázalo Děčínu vyrovnat a to dříve tak nebývalo( se vši úctou a respektem). V Ústí hodně sázejí na borce z USA a letos jak je vidět, opět vybírali v dobrém “šuplíku” a přivedli borce, kteří basketbal opravu umí. Prozatím nemají tak spanilou jízdu, kterou měli letos, ale myslím si, že se jejich tým ještě zvedne a doufám, že to nebudeme opět my, kdo jim k tomu přispěje 🙂

My máme za sebou teď dva výborné zápasy, která nám vlévají hodně pozitivního do žil  a tak doufám, že se tím mnohem lépe odbourá únava, kterou třeba tymmůžeme v těle lehce mít, ale na tom jsou oba týmy stejně, protože Ústí také hrálo v sobotu a to v Pardubicích, kam se po dlouhé době vrátil Čarda a bylo vidět, že má o motivaci postaráno, ale nakonec svůj tým přecejen nedokázal dotáhnou k výhře, ale určitě Ústí předvedlo velmi sympatický výkon.

Vím, že je v Děčíně spousta lidí, kteří jezdí fandit i do Ústí a tak nějak je bere za svůj druhý domácí tým, když my nehrajeme doma, ale dnes je DERBY a to znamená jediné. FANDÍME VÁLEČNÍKŮM a to všichni 🙂 Pro Koubu bylo loňské druhé derby v Ústí nezapomenutelným zážitkem a musím říci, že jeden z nejhezčích zápasů, co jsem v NBL hrál, ale i viděl a já věřím, že dnes zažijeme něco podobného. Strašně moc se na tento zápas těším, protože atmosféra člověku vždy dodává hodně sil a je krásné hrát, když diváci bouří a to na obou stranách palubovky. Do Ústí se naučili chodit lidé a již dávno to není “knihovna” :-), ve které by se snad nefandilo, ba naopak, je to tam čím dál lepší a to je skvělé. Já ale věřím hlavně v naše  fanoušky, že budou našim hnacím motorem a že i v Ústí nám dokážete vytvořit domácí prostředí, jak jste jíž mnohokrát předvedli. Držte se, fanděte a já za nás slibuju, že na hřišti necháme všechno a porveme se o další výhru z venku, která by byla opět krásná….

Takže dnes žádná TV, ale všichni jedem na SLUNETU!!! A přestaňte již přemýšlet, protože to stejně nevymyslíte 🙂 Zkuste třeba jestli ještě nejsou volná místa v autobusech(prozatím ano), které vypravuje dnes klub a to na tel čísle 739 477 313 🙂 Za 50Kč i s lístkem…no neber to!

foto: www.madd.cz

Všechny fotky z posledního zápasu proti Kolínu ZDE

Loni jsme po vítězném zápase odstartovali naše kuželky, pojďme zabojovat i dnes…!