Do roka a (téměř) do dne na ZIMÁK !

Takové malé zamyšlení od našeho věrného fanouška a dopisovatele Valdana …

Přátelé a Kamarádi okolo basketu v Děčíně zdravím Vás po delším čase. Když jsem loni 18.května vopouštěl náš stařičkej zimák po zápase s NBK měl jsem neskromné přání zažít toto ještě alespoň jednou za život. Ani jsem nečekal, že k tomu dojde tak brzo, ale v neděli po postupu přes Prostějov jsem začal něco takového tušit. No a jak již teď všichni víme, náš společný sen se stal skutečností a v pátek 20. nepřijede Mnohomistr do Maroldovky ale na Děčínskej zimák.

Výhodou je jistě to, že ti, co to organizují, již mají ty loňský zkušenosti, ale taky to, že vodpadnou naprosto zbytečný dotazy typu.. basket Decin - NymburkProč na zimák ? Kdo to vymyslel ? Co je to za blbost? a podobně. Jako velmi dobrej tah vidím změnu termínu na pátek, protože tímto se vyhneme termínový kolizi s hokejem a taky Děčínský slavnosti si můžeme v klidu užít v sobotu.

Pojďme si ale hlavně užít celý Finále s gigantem a především ten náš páteční duel. Je jasný, že překonat loňský divácký rekord jen tak nepůjde, ale věřme tomu, že se překonat dá. Stejně tak věřme tomu, že na palubovku vyběhnou Válečníci komplet tedy i s kapitánem. Ti co to zažili loni, to mají jistě v živé paměti a pro nováčky to bude jistě slušnej zážitek,  no a Pomi jen bude na druhý straně. Myslím, že k dokonalosti jen chybí účast samotnýho Jardy Jágra 🙂

Tolik tak stručně k tomu, co nás čeká a nemine a jak říkám berme Finále jako parádní zakončení sezony, kterou (stejně jako ty předešlé) budeme mít všichni dlouho ve své paměti.

Na Zimáku i v NBK se těší na viděnou Valdano.

Vše o vstupenkách naleznete zde: http://bkdecin.cz/novinky/13-05-2016-informace-o-vstupenkach-na-finale-2016-na-zimnim-stadionu/

Přijď si pro vstupenku přímo k Válečníkům – v pondělí OC Pivovar – https://www.facebook.com/events/1725347051075759/

 vstupenka

basket Decin - Nymburk