POMÁHEJME společně s Potravinovou bankou

V sobotu 11.11.2017 se po celé republice koná Národní potravinová sbírka, určitě jste to všichni zaslechli a určitě jste chtěli zajít do jednoho z obchodů, něco nakoupit potřebným kolem nás a rovnou to tam nechat. Ale my tu pro vás máme ještě jednu nabídku, na které se domluvil Koubasket, BK ARMEX Děčín a Potravinová banka v Ústeckém kraji z.s. a to pro všechny, co nakupovat v sobotu  nepůjdou.

Rozhodli jsme se podpořit tuto celorepublikovou záležitost i na té regionální, právě pod záštitou Potravinové banky. Jelikož si myslíme, že čím více lidí se do tohoto projektu zapojí, tím samozřejmě lépe, tak bychom rádi vyzvali naše fanoušky, aby nám TUTO SOBOTU 11.11. donesli potraviny či drogistické zboží k nám do haly. My poté vše shromáždíme a dodáme do Centra sociálních služeb v Děčíně.

Každý z nás, když otevře špajzku a podívá se do ní, tak uvidí spoustu věcí, které mu tam leží pěknou řádku týdnů či měsíců a máme je koupené buď jen tak, kdyby náhodou, nebo jich máme hodně, či jsme je dostali a prostě nám to nechutná. Máme tedy šanci předat to dále, teda potom, co se podíváme, jestli již náhodou neprošla trvanlivost 🙂 Ale věřte, že jsou mezi námi lidé, kteří by byli rádi za každou drobnost z té naší špajzky a že každou maličkostí můžeme udělat dobrý skutek! Samozřejmě, jestli jedete nakoupit v pátek, tak prostě jen přihoďte pár věcí ze seznamu dole a máte to. . .

Je dokázáno, že 40% Čechů  vyhodí jídlo několikrát do měsíce, v přepočtu je to přes 100kg potravin na osobu za rok a to je až neuvěřitelné číslo…A kolik, že je to peněz? Spočítejte si to schválně sami, ale dle údajů to vychází na cca 20 000kč!!!! A to už je pěkná pálka peněz!

Potraviny můžete zanechat v ARMEX Sportcentru u vrátnice (stejné místo, kde se nyní konala sbírka knih).

Pomáhat můžeme společně i na www.koubasketshop.cz