Holení je součást života

Pro každého muže to je týdenní rutina, pro někoho i několikrát za týden.  Vše závisí i na genetických dispozicích mužů. Správně a dokonale oholený muž působí na své okolí velmi elegantně a vzhledně oproti zarostlým mužům. Průměrně se oholí každý muž  20000 krát během svého celého života. Důležité je také to, jaké přípravky používá a čím se holí muž, nejen pro zdravě vypadající a svěží pleť.

Kvalitní holící potřeby

Mnoho mužů používá levné holící potřeby, ale už mnohokrát se ukázalo, že na holení se nemá šetřit. Kvalitní ručně vyrobené štětky jen tak něco nenahradí, a už vůbec ne nějaké plastová z levného discountu. Díky kvalitním holícím potřebám budete mít z holení radost a stane se z toho rutina bez utrpení. Budete se cítit daleko lépe a získáte i větší sebevědomí.

Pohodlí při holení

Jestliže jste před tím nikdy nebyli zvyklí na kvalitní holící potřeby, musíte se zorientovat ve značkách. Ve specializovaných prodejnách najdete opravdu pestrobarevnou škálu potřeb pro holení i pro Vás. Tyto potřeby jsou dováženy přímo od výrobců. Důležitá je také péče po holení, různé balzámy a gely na zastavení krvácení, protože ne vždy se dokážete správně oholit, i díky např. akné. Pro ty co si pěstují bradku či knír jsou k dispozici i různé typy vosků, aby vše vypadalo uhlazeně a seriózně.

Ručně vyráběna kvalita je nejlepší

Pro první kvalitní holení se doporučuje štětka se srstí z jezevce. K tomu je potřeba kvalitní mýdlo. Ušetříte, pokud si zvolíte nějakou luxusní holící sadu. V ceně této sady bývá zahrnut i nějaký doplněk, různé stojánky apod. E-shop luxusni-holeni.cz se zaměřuje na mokré holení a nabízí výrobky, které nejsou běžně k dostání.