Internet od O2

Internet od O2

Nemáte ještě internet? Chcete si vybrat z široké nabídky tarifů a přitom si vybrat pro Vás ten nejpohlednější? Zkuste výhodné nabídky internetu od O2. Máte zde porovnání mezi jednotlivými poskytovateli internetu, takže si můžete pohodlně z domova vybrat, co potřebujete. O2 internet je jedním z těchto poskytovatelů opravdu výhodný, porovnejte jej s ostatními poskytovateli,  jako jsou UPC či velmi známé T-Mobile.

O2 internet Start

Pokud chcete mít ten nejzákladnější a nejlevnější internet, pak zvolte O2 ADSL internet Start. Tento o tarif je vodný pro nenáročné zákazníky nebo pro úplné nováčky v oblasti internetu. Rychlost stahování je do 2 Mb/s a rychlost odesílání do 0,2 Mb/s, což Vám určitě stačí na základní funkce, jako odesílání emailů či prohlížení stránek. Akční cena je za tento balíček 400Kč, k tomu máte zdarma zřízení, a technickou podporu. K tomu potřebujete ještě WI-FI modem za 999Kč a samoinstalační balíček za 201 Kč. Hlavní výhodu již oceníte, je stabilní spojení bez limitu přenosu dat.

O2 internet Aktiv

Pokud však chcete např. hrát hry po internetu nebo stahovat vyšší rychlostí, tak si pořiďte O2 ADSL internet Aktiv. Je vhodný pro náročnějšího zákazníka. Rychlost stahování je do 25 Mb/s, odesílání do 2 Mb/s. Cena je za 600Kč a k tomu máte stejné výhody jako u výše zmíněného balíčku, nací ještě antivir a slevu na balíček 02 Neon.