Katalog Tchibo

Katalog Tchibo

Sháníte kvalitní věci na sebe a nevíte, kde je nakoupit za rozumnou cenu a co možná nejvýhodněji? Určitě se podívejte na katalog Tchibo, nabízí i různé týdenní akce. Aktuální nabídka Tchibo zahrnuje

Nabídka týdne je krásný stříbrný kruhový náhrdelník, s navlečenou bílou perlou. Jedná se o jemně našedivělou uměle pěstovanou sladkovodní perlu, která dodá eleganci modernímu kruhovému náhrdelníku. Perla se na náhrdelníku volně pohybuje a zapíná se pomocí karabinky.

Co určitě nesmíte přehlédnout je sada indukčního nádobí Brat Maxx. Jedná se revoluční pokrok ve Vaší kuchyni, díky specielně upravenému tepelnému vodivému povrchu je jídlo uvařeno bez oleje nebo tuku a přitom zanechá jídlo s potřebnými vitamíny. Obsahuje průhledné pokličky a ergonomická držadla. Tato sada je použitelná pro všechny typy sporáků, držadla jsou při tom teplovzdorná až do 180stupňů. Díky této sadě uštříte až 50% času a 85 % energie.

Aktuální nabídka Tchibo Vás jistě překvapí, najdete tu dámská sportovní trička, tašku přes rameno, softshellové vesty či běžecké termobundy. Pro dámy je tu i spodní prádlo, tanga, různé barvy, měkké podprsenky či klasické černé kalhotky. Prostě vše pro každou správnou ženu. Katalog Tchibo je tu pro všechny.