Kompostéry

Kompostéry

Chcete se zbavit odpadů z kuchyně a zahrady? Určitě Vám bude nápomocen kompostér z odolného a bezúdržbového materiálu. Kompostéry dokážou ze zbytků zeleniny a dalších přírodních odpadů vytvořit kvalitní humus, který se dá pak využít k hnojení čehokoliv na zahrádce. Zkuste a to jít chytře a vyzkoušejte kompostéry od mountfieldu.

Jak kompostéry fungují?

Kompostéry mají speciálně navržené otvory, které jsou v jasně daném pořadí, proto se v nádobě vytvoří ideální prostředí pro rozklad přírodního odpadu. Cirkulace vzduchu pak napomůže vzniku kvalitního humusu bohatého na různé vyživují látky. To všechnou zvládnou kompostéry od mountfieldu za velmi krátkou dobu a vyhne se tak nežádoucím pachům a létajícímu hmyzu.

Jaké jsou hlavní výhody?

Plastové kompostéry jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu, může být posléze znovu zpracován. Používáním kompostérů od firmy mountfield šetříte životní prostředí a podporujete zpracování pastových odpadů přírodní cestou. Co dále získáte koupí tohoto výrobku?
Kompostéry jsou vysoce odolné a kvalitě zpracované, nevyžadují údržbu a vydrží veškeré povětrnostní vlivy. Lze s nimi lehce manipulovat, protože mají násypné a vybírací otvory, díky nimž můžete odpady lehce uložit a zároveň nabírat úrodný humus. Jsou velmi malých rozměrů, můžete je uskladnit v rohu zahrad nebo v kůlně. Montáž je opravdu jednoduchá, všechny díly a komponenty kompostéru jsou v jednom balení. Díky kompostérům ušetříte, místo, ab jste vyhodili odpad z kuchyně a zahrady do popelnice, tak jej ještě zužitkujete. V kompostérech můžete využít jakýkoliv odpad, ať už z kuchyně či zahrady.Mohou to být zbytky ovoce, zeleniny, skořápky z vajec, sedliny čaje a kávy, zvadlé listy, suchá tráva, zbytky jídel, plevel, kořeny rostlin nebo hnůj. Pořiďte si kompostéry od firmy mountfield  a určitě uděláte jen dobře, ať už pro sebe nebo pro životní prostředí.