Máte sny? Plníte si je ?

Hezký večer… Jak už to bývá, koubasket si zase vzal něco do hlavy a tak se o to musí podělit. On totiž něco bude chtít, bude chtít pomoct v tom, aby si někdo splnil svůj sen. Ne někdo, ale celkem dost lidí, dost holek, které sportují, které mají rádi svůj sport a které dělají ohromně parádní práci, která mě osobně se líbí.

Před nedávnem jsme dostal od kamarádky odkaz, kde bylo napsáno, že holky z lakrosu se chtějí vydat na MS světa, ale chybí jim na to korunky… Říkám si, co to je? To jim nikdo nepomůže?Čtu článek a říkám si…vždyť je to naprosto geniální nápad, který musí a bude fungovat. A hned bylo v hlavě milión myšlenek. Jakub klasicky nadšenej a tak s kámoškou vymysleli, že se koubasket nějakým způsobem zapojí také.  A proto… otevřete si ještě jedno okno prohlížeče, kde bude odkaz, na který nyní klikněte…TADY KLIKNI ! Přečtěte si tento článek a sami uznáte, že to PROSTĚ MÁ SMYSL!  koubasket si dal za cíl, že by si přál, aby se pro holky vybralo 10 000Kč…s tím, že od lidí by chtěl vybrat částku 5000Kč a druhou doplatí koubasket sám (teda i s pomocí kamarádky, která chce také pomoc a tato forma se jí10690328_1483516288580516_2147143003613468919_n líbí) Samozřejmě, že když se vybere více, tak to vůbec nevadí 🙂

5000 Kč není moc…. je to 25 x 200kč … hmm? to jde? 25 lidí pomůže…?:)

Musím se přiznat, že já osobně jsem z tohoto projektu nadšený, myslím si, že to má velký smysl a jelikož mi holky připomínají trochu náš tým, naší partu, byl bych rád, kdyby se to povedlo… Proto vás všechny prosím… přispějte, pomozte holkám splnit si jejich sen a v létě jim můžete hrdě fandit a říkat si, že za jejich úspěch vlastně můžete i vy! Sny se mají plnit a když tomu může někdo pomoci, tak nemůže zaváhat…

Forma pomoci je jen na vás… buď si můžete něco zakoupit na tomto odkazu na stránkách hithit  a nebo přispět rovnou na transparentní účet týmu. Číslo účtu (Fio banka) 2300463516/2010 !!! TADY se můžete přesvědčit, že penízky se opravdu připíšou!

VŠUDE PIŠTĚ DO POZNÁMKY KOUBASKET, ať víme a může tak navyšovat stav konta 🙂 Proto prosím nebuďte anonymní dárci, ale dárci, kteří jsou na to hrdí!

Jo a jen tak mimochodem..mám také sen, když jsem viděl video v tomto článku, tak bych si rád vyměnil dres s lakrosovou hráčkou číslo “15” , tak doufám, že to vyjde 🙂 Přecejen “15” a “15” … 🙂 Každopádně se holky držte, držím pěsti, ať to vyjde a třeba se uvidíme!

Nyní se podívejte na video, které mě osobně opravdu dostalo a poté se vraťte…níže ještě rozhovor pro vás 🙂

Tady je pro vás rozhovor s asistentkou trenérky Annou Dočkalovou

Co Tě s tímto týmem spojuje?

Jsem asistent trenérka, specializuji se na obranu, individuální přípravu dovedností a motivaci, psychické rozpoložení.

Proč jste se rozhodli pro tuto cestu sponzorování?
Bohužel má lakros malou základnu a tak na granty od města nedosáhne. Proto sháníme sponzory kde se dá a jednou z možností je i crowfunding.
Co říkáš tomu, že už máte vybráno přes 70%?
Je to naprosto skvělé, jsme rádi, že se všichni kamarádi a známí spojili a spojením malých částek se nám již podařilo sehnat něco málo přes 90.000 Kč.
Co bys těmto lidem vzkázala? 
Jakékoliv pomoci jak finanční, materiální či jen povzbuzovací si velice vážíme a budeme rádi, když i lidé z basketbalu ukáží, že mají sportovní srdce na pravém místě a podpoří tak mladý lakrosový holky  a pomohou jim tím ke splnění jejich snu
Jaké jsou vaše cíle na MS ve Skotsku?
Celkem se šampionátu zúčastní 15 týmů, my bychom se rádi probojovali do první sedmičky.
Jak jsi se vůbec k lakrosu dostala Ty?
Na základní škole přišla do třídy s lakroskou trenérka Simona Baráková a dala mi letáček o náboru. Přišla jsem a uchvátilo mě to. I když mi to ze začátku vůbec nešlo, vytrvala jsem zůstala u toho, nejen jako dlouholetý hráč, ale nyní jako trenér.
Kolik je v Česku lakrosových týmů?
Čistě ženských týmů je celkem 5, mužských okolo 15. Děti hrajou také svou samostatnou ligu a týmů je tam kolem 10.
Co člověk musí umět, aby se mohl tomuto sportu věnovat?
Na lakros může přijít kdokoliv, kdo má zájem se aktivně hýbat a být v týmu. Každý si najde svou pozici dle svých možností. Máme na hřišti brankáře, útočníky, středopolaře a obránce, všichni tito hráči uplatní rychlost, vytrvalost, dovednosti s lakroskou, přehled na hřišti a komunikaci.
10391007_1497934057138739_3412281439707012623_n