Mise PLAY OFF je tu

Tak nám to zase uteklo… takto začíná spousta článků před play off, ale já si nemyslím, letos to bylo celé takové zdlouhavé, natáhlé, v novém roce až extrémně. Ale ano, je tu play off! Že začínám negativně? Nesmysl 🙂 Včera jsem byl na předávání cen “Ď” ( o co jde se podívej SEM ) a musím říci, že jsem zažil hodinu nejpozitivnějšího myšlení za posledních 34 let. Naprosto úžasně podané, především naprosto pozitivní myšlení, které se mi někdy zdálo až z jiného světa, ale ona to byla pravda. Pan Langer, který celou tuto myšlenku s manželkou vede již 17 let je naprosto neskutečný člověk. Musím se přiznat, že jsem celou dobu jen koukal a usmíval se na svět. Kdyby to možná někdo natáčel, tak si řekne, že jsem trochu mimo mísu, ale když jsem se podíval kolem sebe, tak se takto tvářili všichni. Po konci celého vyhlašování, které  mimochodem vyhrála Klárka od Andílků bez křídel, s kterou já velice rád a ochotně spolupracuji, protože je naprosto fámózní člověk. Ale ať se vrátím zpět, na konci jsem musel za panem Langrem jít a poděkovat mu, poděkovat mu za to, co mi vlil do žil za pozitivismus, co to se mnou vlastně udělal. Řekl jsem mu “Ď” – to klasický díííík, že nám dnes začíná play off a vím, že když mi budu někdy během něho nejhůř , že si vzpomenu na tuto hodinku a ta mi vždy pomůže!

Možná jsem to play off začal zvláštně, ale chtěl jsem vám to říct, protože negace je všude a je to obecně špatná stránka a my budeme potřebovat hlavně tu pozitivní. Vzpomínám si v této souvislosti na okamžik na USK, kdy jsem si drze dovolil jít během zápasu za DC FANS a vysvětlil jim, že negace na rozhodčí nám nepomůže, že mi potřebujeme jejich pozitivní myšlení, jejich důvěru, že to dokážeme společně. Cítil jsem, že toto potřebujeme, že potřebujeme všechny cítit v zádech a že potřebuje být myšlenkou nahoře a ne dole, že se něco nepovedlo, nebo že nám možná někdo křivdí. Člověk se muže naštvat, ale vždy musí udržet racionální myšlení a já vždy budu myslet pozitivně. Doufám, že toto jsme si všichni na USK vyzkoušeli a že do toho play off vstoupíme pozitivně, že do něj vstoupíme všichni srdcem a že podporu hlediště budeme cítit v každém okamžiku.

Moc se na toto play off těším, začnu ho konečně také od začátku a o to větší motivaci mám. Nechci plánovat něco dopředu, ale my musíme jít krok za krokem, schod za schodem a vážit si každé dobré situace pro nás. Člověk v životě nemusí nic, ale chtít toho může hodně a za tím by si měl jít… Držte nám palce, držte nám pěsti a já věřím, že společně letos můžeme opět dokázat velké věci. . .

HLAVNĚ SI TO CELÉ UŽIJTE 🙂

#matosmysl #hodsedogala #skacecelejdecin