Bitva? Tak to si piš…!

Slunce svítí, lidé vstávají, odchází do práce, do škol, na nákupy a v hlavě jim určitě bleskla myšlenka…. DNES JE TEN DEN ! A on opravdu je! Dnes je den, kdy začíná SEMIFINÁLE PLAY OFF a my máme tu čest si ho zahrát! My máme to štěstí, my máme to, co někteří již nemají. Někdo je již na dovolené, někdo kratší dobu, někdo delší, ale my můžeme hrát a můžeme se i nadále bavit sezónou, která je prostě  JINÁ 🙂  V loňském roce jsme již také byli na “odpočinku”, ale letos jsme si i díky skvělé sezóně vybojovali možnost pokračovat a možnost hrát o medaile, hrát o kovy, pro které sportovec hraje. Bylo na všech kolem basketu vidět, že kdyby se nepodařilo postoupit přes čtvrtfinále, tak by to bylo pro všechny obrovské zklamání a možná by šla i celá naše práce vniveč, ale my to nakonec zvládli celkem s přehledem, i když je nutno přiznat, že v Ostravě jsme to štěstí trochu měli, protože tam hrála Ostrava opravdu dobře, ale nakonec jsme to zvládli a doma už to bylo jasné pro nás.

Nyní ale nastává úplně jiná část, jiný stav, jiný boj. Nyní přijíždí Prostějov, který je velmi vyspělým a vyrovnaným týmem a vlastně až do konce ligy s námi zkoušel bojovat o druhé místo v tabulce, což by jim dalo výhodu domácího prostředí v dnešní den, ale my jsme to ustáli a tak si dnešní den můžeme zahrát doma my. Doma, kde se nám hraje opravdu dobře a kde nás fanoušci podpoří v každé možné chvíli a především i v té, kdy se nám třeba něco nedaří, kdy cítí, že chceme, ale ono to nejde a to je to nejlepší…! Jsme mezi nejlepšími čtyřmi celky ligy a už jen ten pocit nám vlévá spoustu energie do žil. Může se stát cokoliv, ale vím, že se na náš tým mohu spolehnout, že tam necháme vše a to jestli to bude stačit, či nikoliv, to už je druhá věc, kterou nikdo z nás nemůže tušit. Já osobně doufám, že ano, ale ta cesta je tak dlouhá, až to hezké není 🙂 🙂 Já osobně jsem rád, že u toho budu moci být a klukům tak v tomto nelehkém boji opět pomoci. Pár těch černých myšlenek tam bylo, ale ty už jsou po trénincích dávno za mnou a mohu se soustředit jen a jen na událost roku pro Děčín! BASKETBALOVÉ SEMIFINÁLE!

Já jsem byl v pátek na hokeji v mém rodném Chomutově, kde se hrál rozhodující zápas o postup zpátky do extraligy a musím říci, že mě tento zážitek opět ještě více namotivoval k tomu, že když člověk nechá na hřišti opravdu něco navíc, nějakou přidanou hodnotu, že se poté dokáží opravdu velké věci. Parádní atmosféra, narvaný staďák a zlatý postupový gól v prodloužení, co víc si člověk může přát. Na druhou stranu toho všeho je včerejší zážitek, kdy Litvínov dělilo pár desítek sekund či milimentrů od historického titulu a i to je prostě sport a i to je na tom všem to krásné! Já doufám, že v následujících týdnech budeme zažívat více toho prvního a společně s vámi si to opravdu užijeme se vším všudy!

Jeden z důkazů, jak je to tady skvělé ohledně fandění je zde a já nadhazuji téma…. co třeba toto dokázat i během zápasu? Zvládnete si to zkorigovat sami?:)

 PŘIJĎTE VČAS A NEZAPOMEŇTE V BÍLÉM !!!!