Mříže

Mříže

nanaPotřebujete zabezpečit svůj obchod či výlohu? Nechcete aby se Vám do obchodu kdokoliv vloupal a měli vše zabezpečeno? Tak přesně pro Vás jsou určeny rolovací mříže, které se vyrobí na míru přesně, dle zákazníkova přání. Vyrábějí se v několika variantách provedení. Jedná se o mechanickou ochranu výloh a vstupů do prodejen. Materiály, ze kterých jsou rolovací mříže vyráběny mají dlouhou životnost a to především mechanické části. Firma sama mříže naměří, je vhodné aby firma předem zjistila, zda jde mříže namontovat či ne. Nejprve tedy s firmou musíte projednat všechny technické detaily již v projektové části. Technici sami na stavbě doporučí, jaký typ mříží je právě vhodný. Poradenství je již v ceně, tak se nemusíte bát, že zaplatíte cokoliv navíc. Roletové mříže mohou být tedy v základním provedení nebo i s pohonem na klíč a nouzovým odblokováním. Zvolit lze také i ruční ovládání. Pokud si myslíte, že na instalování mříží nestačíte, je tu pro Vás pomoc odborníků, kteří vše provedou s pečlivostí a rychlostí.

Jak se tyto mříže vyrábí? Jedná se o kvalitní mříže, kde jejich plocha je z boční části ukotvená v ocelové vodící liště. V horní části je navíjena na hřídel. Mříže jsou vyráběny z kvalitního materiálu, oceli, která zaručuje bezpečnost pohyblivých částí a dlouhou životnost. V základním provedení jsou mříže ovládány motorem, po pravě je možnost i ručního ovládání. Při zpracování projektu je vhodné již projednat technické detaily a vytvořit tak rolovací mříže na míru. Velkou výhodou je také to, že firma nabízí mnoho typů rolovacích mříží.

Jedním z nich jsou mříže Valencia, určené pro moderní obchody, kde chrání průjezdy, výlohy či garážová stání. Ocelové pruty jsou odolné proti mechanickému poškození, takže vandalové proti nim nic nezmůžou. Ovládání tohoto typu mříží je buďto ruční či pro větší komfort motorové. Hlavní výhodou proč zvolit zrovna teto typ je především jejich vzhled, vypadají účelně a velmi dobře, dále je volitelná mezera mezi svislými pruty a je to velmi nenákladné  a efektivní řešení. Pokud chcete mít vkusné a bezpečné dveře, zvolte typ Verona. Je velmi vhodný pro obchody v historických částech, klenotnictví či antikvariáty. Právě díky vlnitému profilu silných ocelových trubek zapadne tento typ do historických zástaveb měst nebo i do moderních center. K dispozici je v různých variantách. Dále sem patří rolovací mříže Raventa, pro ty místa, kam nemá být vidět. Ochrání jak výlohy, tak garážové vjezdy či průmyslové a administrativní budovy. Díky těmto mřížím si zajistíte soukromí a nikdo k Vám neuvidí. Dík jednoduché neprůhledné mříži zajistíte efekt neviditelnosti a můžete je i barevně zvýraznit či odlišit. Celá mříž je opět vyrobena z ocele.

sdfsdPoslední v řadě jsou perforované mříže Monako, které nejlépe poslouží v prostorách se stálou ventilací, tzn. v buticích, obchodech a všude jinde, kde se neustále větrá. Mikroperforované profily jsou částečně průhledné a společně s mříží splňují všechny požadavky na bezpečnost. Pro dokonalý vzhled je můžete barevně odlišit barvami RAL. Ovládání může být opět ruční či motorové, dle potřeb zákazníka. Co je tedy jasnou výhodou těchto mříží? Hlavně mikroperforace o průměru 3 mm, která umožňuje částečnou průhlednost, bude tedy alespoň trochu vidět do prostor, které jsou určeny k nepřetržitému odvětrávání. V neposlední řadě je tu možnost úpravy barvami RAL.