Pivní sety

pivni-set-3255Pokud máte zahradu a na ní velký prostor, je celá škála možností, jak jej využít. Můžete zde mát posezení s pergolou či netradiční zahradní altán. Další možností může být pivní lavice, které se umisťují do zahrádek restaurací či klasických hospůdek. Tyto lavice však mohou ozdobit i Vaší zahradu a mohou v ní skvěle zapadnout. Tyto pivní sety jsou k dostání v řadě obchodních domech, ačkoliv jsou pivní lavice k dostání i samostatně. Tyto sety jsou k dostání i mnoha e-shopech.

Pivní lavice jsou standardně určeny pro čtyři osoby, v setu najdete vždy dvě lavice a pivní stůl. Lišit se může rozměry, především šířkou desky. To je dobré si nejdříve důkladně prostudovat, než si svůj pivní set objednáte. Tyto sety jsou snadno přenositelné a snadno je rozložíte, což je dobré pro zimní měsíce, kdy musíte lavice a stoly uskladnit. Co se týče materiálů, tak jsou lavice i stoly z dřevěného masivu se železnou skládací konstrukcí. Kompletní set váží okolo 30 kg, není to zrovna nějaká extra hodnota, můžete tedy s lavicí dobře manipulovat, např. pokud potřebujete zrovna rychle připravit posezení pro hosty.

Na kolik takový set vyjde? Základní pivní set už můžete pořídit i pod cenou 2 000 Kč, což je opravdu výhodné. Zkuste navštívit adresu http://www.hawaj.cz/pivni-set-220-707.html

a objednat si kvalitní pivní set. Dopravné je stejné, pokud si objednáte jeden nebo 15 setů.

Zajímavosti:

  • Pivní set je označení pro dvě lavice a stůl
  • Uplatnění mají nejen na pivních slavnostech, zahrádkách restaurací, ale i na zahradě
  • Odolné proti vlhkosti, slunci a opotřebení
  • Vhodný i pro náročné uživatele