Půjčky bez registru

Půjčky bez registru

Potřebujete ihned půjčit peníze a nevíte kde? Chcete si splnit přání či se zbavit problémů? Jedním z možných řešení je smart půjčka, nebankovní produkt, vhodná pro ty, kteří nechtějí trávit dlouhé fronty na pobočkách. Půjčky bez registru ihned, vyřízené za pár chvil a dostupné pro každého. Jedná se o půjčku založenou na principu zprostředkování každému, kdo o ni požádá a kdo má alespoň nějaký příjem. Stačí pouze občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti, např. řidičský průkaz či pas. Peníze jsou pak ihned Vaše.

Pokud chcete půjčku bez doložení příjmu, není pro Vás lepší volby. Pro řadu skupin občanů není snadné získat u banky půjčku, především studenti, nezaměstnaní, důchodci, matky samoživitelky atd. Půjčky bez doložení příjmu jsou výhodné a nemusíte dávat potvrzení o pravidelném příjmu či jiná potvrzení. Nevýhodou jsou však vysoké úrokové sazby a poplatky spojené s nebankovní půjčkou.

Máte několik půjček a chcete platit méně za úroky i za poplatky, tak je pro Vás výhodná konsolidace půjček. Jediný úvěr je vždy výhodnější, než několik, budete mít nižší sazbu i RPSN, veškerou administrativu na sebe vezme jediná banka. Celkový součet všech nesplacených částek musí být v rozmezí 30 000 – 300 0000 Kč bez zástavy majetku. Úhrada bude probíhat v rámci inkasa z běžného účtu. No řekněte, nevyplatí se to?