RC modely

K velmi oblíbeným hračkám pro malé i velké patří v dnešní době především různé rc modely. Jedná se o různé typy aut, lodí, vrtulníků, letadel, tanků nebo motorek. Tyto modely na dálkové ovládání vypadají jako zmenšeniny různých druhů dopravních prostředků. Jsou ovládány rádiovým signálem, na dálku. Například rc auta jsou prodávány nejen vcelku, ale i jako stavebnice. Pro šikovné ruce kluků a mužů, kteří si své vybrané modely nejdříve sami sestaví a až potom je používají k řízení nejen po bytě nebo po domě, ale i venku, na chodníku nebo na zahradě. Mezi těmito auty si například můžete vybrat levný typ Subaru, Hummer, ale i offroad model Truck nebo mini auto značky Ferrari. Toto auto je kvalitně a detailně zpracováno podle skutečného Ferrari, je nezničitelné a pohyb má do šesti směrů.
Mezi modely na ovládání pak patří i rc letadla, která se vyrábí se dvěma až šesti kanály, podle typu majitelů letadla. Mohou mít dva druhy motorů, spalovací motor nebo elektromotor. Tato letadla jsou vyráběna různých tvarů, značek i velikostí. Některá jsou vhodnější pro létání doma, jiná pro létání venku. Umí mnoho věcí jako skutečná letadla, například zpomalování, zrychlování, klesání nebo stoupání, ale i různé akrobatické obraty nebo kroužení. S těmito letadly zažije zábavu celá rodina.
Pro letní měsíce jsou nejvhodnější lodě, jejichž druhů je celá řada. Počínaje vojenskými a bitevními loděmi, přes plachetnice a jachty, až po ponorky a vodní skútry. Lodě mohou být bez motoru, anebo mohou mít spalovací motor či elektrický pohon. Mohou být používány na řece, na rybníku nebo na jezeře. Ale také v rodinném bazénu. Zabavit se mohou nejen děti a muži, ale i ženy. Rc-rcmodely.cz jsou pravou volbou nejen pro Vás.