S pohádkou pro 45 000Kč

20160430_182853Tak to máme za sebou…Nevím, jestli je to dobře, či špatně, ale každopádně vím, že se to povedlo a to je nejdůležitější. Proč píši jestli je to dobře? No ano, ona mi ta akce strašně moc pomáhala, protože jsem si mohl utéct od mého zranění někam jinam a být v jiných myšlenkách, teď se to trochu mění, ale to je jedno. Jsem rád, že jsem na nápad Jirky Rouse přistoupil a mediálně si to tak nějak přiřknul k sobě. Povedlo se oslovit pár sponzorů, pár lidí, kteří do toho šli také a za to jsem moc rád. Myslím, že nejdůležitějším faktorem bylo počasí a to vyšlo asi nejlépe, jak mohlo. Aspoň v tomto při nás ten nahoře stál, nebo možná Jirka věděl, koho k tomu přizvat… 🙂 I díky tomu mohlo přijít tolik lidí a mohlo se i vybrat tolik peněz a tolika se pomáhat. . .

A kolik se tedy vybralo?

No ano vybralo se téměř 45 000kč a tak to prostě dorovnáme, ať ta částka je krásně kulatá. Částka, která v sobě obsahuje peníze20160430_153509 od sponzorů, vybrané peníze ze vstupného od dětí, dobrovolné příspěvky rodičů a samozřejmě také z prodeje triček koubasket. Já měl cíl 50 000Kč, takže akci musíme opakovat příští rok znovu 🙂 🙂 Samozřejmě trochu nadsázka, ale máme co překonávat. Když jsem viděl dětičky na Mariáně, jak se baví, jak se smějí, pyšné rodiče, když se dětičkám něco povedlo, tak to byl ten pravý smysl celé akce. Zastavit se, pobavit, usmát, odpočinout od starostí a ještě odcházet s pocitem, že jsem pomohl někomu, kdo to opravdu potřebuje a nemá třeba to štěstí a nemůže dovádět stejně jako my. Člověk se nemusí ohýbat, aby něco dokázal a já si myslím, že jsme  něco dokázali a posunuli jsme laťku opět o něco výš.

Ještě ať máme jasno v té částce… Jeníček potřeboval na lázně již jen 24 000kč a tak jsme se domluvili, že ostatní peníze poputují k dalším lidem, kteří to potřebují a kterým to opět dokáže pomoci v nelehké situaci.

Chtěl bych ještě nakonec říci něco, co mám možná trochu na srdci a co mi poslední dobou letí hlavou…Koubasket jste vytvořili vy, vy všichni, které to zajímá, vy všichni, kteří rádi čtete moje příspěvky a vy všichni, kteří poslední roky pomáháte. Koubasket je prostě váš a vždy bude. Přemýšlel jsem o něčem novém a když se to povede, tak už to brzy bude, když ne, nic nebude 🙂

KOUBAsket do dnešního dne dokázal pomoci částkou 277 403Kč

Mějte se krásně a ještě všem mockrát děkuju já i celý náš tým, který akci připravoval

Radka, Iva, Jirka, Kouba a další…:-)

partneri

Bohužel jsem v nemocnici a přes wifi nejdou nahrát fotky, takže budete muset počkat 🙂