Second help….akce, která měla smysl!

Hezký den, je úterý a já tak nějak postupně vstřebávám své zážitky ze nedělní charitativní akce “Second help”. Možná ještě pod vlivem emocí, ale už trochu rozmyšlen píši tento článek. Akce Second help vznikla v hlavě Alenky Volrábové a když se k ní přidala Ála Štecková, tak bylo jasné, že do toho půjdou. Holky se toho nebály a s pomocí svých přátel, kamarádů, známých či vstřícných lidí to dokázaly a tak mohou zažívat dva krásné pocity. Jednak ten, že se jim to povedlo uskutečnit a  poté ten, který je mnohem důležitější a to, že touto akcí dokáží velice pomoci Čertíkům, což bylo hlavním úkolem nás všech. Vybralo se 905824_10203307767156209_6332155951620741379_onakonec celkem 33 236 Kč a to je za jedno odpoledne opravdu úžasné. Takže já osobně se před holkami klaním a budu rád, když se takováto akce bude opakovat, protože měla opravdu úspěch a lidé si ji jen pochvalují. Jak já s oblibou říkám….tohle mělo smysl!

Jeden z nejkrásnějších okamžiků posledních měsíců pro mě bylo setkání s Věruškou, které jste všichni pomáhali a která má samozřejmě i svou fotku v kalendáři a já se konečně dočkal. I přes její veškeré zdravotní problémy se na chviličku s maminkou zastavila a tak mi to dodalo opět spoustu energie do další práce, do dalšího “koubasketování”, ale i tak celkové do života! Moc za to děkuju 🙂

20141114_124417-1-1Koubasket měl na místě samozřejmě i svůj stánek a tak mohl přispět do celkové sumy  úžasnou částkou 9 460kč za prodej kalendářů a oblečení. A to se dostávám k jedné velké události koubasketu, on totiž nejen že si zažil svou první modní přehlídku, svůj první prodejní stánek, ale on si zažil i svůj první křest kalendáře, svého prvního vydání. Nápad, který byl poměrně dlouho v hlavě, ale nakonec se uskutečnil až poslední dva dny v minulém týdnu a vy jste mohli být u toho. Musím se přiznat, že jsem na tom mole byl opravdu nervózní, je to opravdu něco jiného, než na palubce a celkově zvláštní pocit, když vlastně nevíte 🙂 Ale nakonec jsme to asi zvládli a mohli jsme prodejem kalendáře začít pomáhat a o to hlavně šlo. Kalendář je na světě s velkou podporou BK Děčín, když náš klub zaplatil jeho výrobu a tak veškeré peníze z prodeje mohou putovat tam, kde jsou opravdu potřeba!

Jedním z kmotrů kalendáře byl i Luboš Stria, který poskytl úžasné fotky z Indie a poté ještě moji rodiče, kteří si to prostě a jasně zaslouží. Rodiče při vás stojí v dobrém i zlém a tak jsem cítil, že by to měli být zrovna oni.

Kalendář se samozřejmě bude prodávat i nadále a to třeba při zápase, nebo přímo na shopu. Je tam i jedna unikátní fotka našeho týmu, kterou si třeba budete moci nechat po zápase podepsat, ale především jde o děti, kterým koubasket prozatím pomohl a je to vlastně takové malé poděkování vám všem, kteří pomáháte! Koupit ho můžete zde

Takže já osobně mám z této akce opravdu nádherné pocity a ikdyž  zbyla spousta oblečení, tak i to poputuje pomáhat a 2 bk pomahatak vše bude tak, jak to má opravdu být. Doufám, že se u takové akce opět potkáme, protože by byla škoda, kdyby tomu tak nebylo. Akorát asi budeme potřebovat mnohem větší prostory 🙂

 

Poděkování od organizátorek akce: 

Děkujeme všem, kteří podpořili naší akci!

Celkem se za prodej oblečení, na dobrovolných příspěvcích a z doprovodného prodeje vybralo 23776 Kč. KOUBASKET  k této částce přidal výtěžek z prodeje trik a kalendářů 9460 Kč. Celková částka získaná pro Čertíky na kolech je 33 236 Kč.

Je potřeba poděkovat:
HER MAJESTY Dance Company za pomoc s organizací, zapůjčení prostor a doprovodný program.
BK Děčín za účast hráčů a ceny do tomboly.
HC Děčín za účast hráčů, jejich pomoc s úklidem po akci a ceny do tomboly.
Andělé bez křídel o.s. za záštitu akce.
Avon Děčín za pomoc s organizací a cenu do tomboly.
KOUBASKET – stránky Jakuba Houšky o basketbalovém dění a nejen to . . . za zapůjčení oblečení na přehlídku, ceny do tomboly, propagaci a věnování výtěžku z prodeje.
Dámský Svět za zapůjčení paravanů, stojanů na oblečení a ceny do tomboly.
INO.CZ za zajištění dětské dílničky a věnování produktů k prodeji – celý výtěžek byl věnován Četíkům.
ARMEX ENERGY za tisk letáků, ceny do tomboly a věnování tašek – celý výtěžek byl věnován Četíkům.
Valdemar Grešík – byliny, čaje, koření, káva, bylinné sirupy, masti a kapkyza darování moštu a čajů – celý výtěžek byl věnován Četíkům.
Střelnice Děčín za zapůjčení mola a stojanů na oblečení.
Fraise: jóga, aerobik, dresy za zapůjčení oblečení na přehlídku, ceny do tomboly a věnování výtěžku z prodeje.
mlsnisi.cz za věnování části výtěžku z prodeje palačinek.
Vinotéky v Děčíně za věnování části výtěžku z prodeje vína.
Děčínský deník, týdeník Princip, Enter DC za propagaci akce.
Zu Koťour za grafiku.
Markéta Kišová za ramínka.
Jakub Houška a Lukáš Linhart za pomoc s úklidem.

Děkujeme všem, kdo oblečení věnovali a všem, kdo jakkoli přispěli!

Děkujeme všem, kdo pomohli s přípravou akce v sobotu i s její realizací v neděli!

Děkujeme všem, kdo pomohli akci propagovat!

Děkujeme za fotky a videa, které posíláte a ještě pošlete 

Děkujeme za pozitivní ohlasy, rádi bychom akci zopakovali. Sledujte nás zde: https://www.facebook.com/secondhelp?fref=ts