Sluchátka Koss porta Pro

Sluchátka Koss porta Pro

Ne každému vyhovují tzv. pecky, které dneska většinou dostanete ke každému přístroji. Často si uživatelé stěžují, že jim po delším poslechu bolí uši, sluchátka každou chvilku padají z uší, proto někteří dávají přednost klasickým konstrukcím sluchátek. Dneska Vám ukážu sluchátka KOSS, model Porta Pro. Jsou to sluchátka náhlavní, žádné mušle, ve kterých vypadáte jako Otík z filmu Vesničko má středisková. Svou konstrukcí jistě zaujmou na první pohled a ten kdo se zajímá o novinky, tak již o nich určitě slyšel. Mimoto se tyto sluchátka umístila v testech na prvních místech nebo na stupních vítězů, tedy opravdu kvalitní hodnocení.

Firma KOSS Vás naláká hned na doživotní záruku, na to si však dejte pozor, funguje to trochu jinak než si zprvu myslíte. V internetových obchodech se prodávají za cenu kolem 700 až 1100 Kč, levnější varianta v sobě nemá registrační kód. K čemu však takový kód potřebujete? Pokud se Vám koss sluchátka rozbijí po pěti či deseti letech a budete je chtít vyměnit, není problém, máte doživotní záruku, celá výměna Vás bude stát 50 Kč, tedy pokud se zaregistrujete spolu s registračním kódem. jestli ale chcete ušetřit a koupíte si levnější variantu, výměna Vás bude stát 300 Kč, je tedy pouze na Vás, zda chcete ušetřit pár kaček a pak je stejně vydáte za výměnu. Toť celé kouzlo registračního kódu.

Co tedy najdeme v samotném balení sluchátek? Je poměrně bohaté, kromě samotných sluchátek v nich najdeme i kožený pytlík na jejich úschovu a jack redukci 3,5 mm na 6,3 mm. Pohodlnost, to je jediné slovo, kterým lze charakterizovat tento typ sluchátek. Opravdu Vás budou hýčkat a rozmazlovat. Jsou velmi lehké, již od pohledu vidíte, že váha je minimální, kolem 65 g. Sluchátka mají opěrky, které jsou z molitanu, a to především proto, aby jejich nošení bylo pohodlné i po delší době. Na opěrkách najdete přepínač poloh Comfort zone, pomocí něj ovládáte přítlak k uším, tak aby Vám nejlépe seděli. Přepínač má celkově tři polohy.

Pro některé však nebudou sluchátka krásná hned na pohled,vypadají jako retro styl z 80. let minulého století. On to však žádný retro styl není, protože tento typ se prodává již od orku 1984 beze změny. Dřívější moderna se přenesla až do dnešní doby pod nálepkou retro design. Sluchátka koss porta pro zapojíte pomocí klasického 3,5 mm jacku, konektor je pro nejlepší vodivost celý pozlacený. Kabel od konektoru je dlouhý 1,2 m, což je postačující délka, není krátký, ani nemusíte kabel zbytečně rolovat.A teď to nejdůležitější, a to jejich hlavní funkce, jak hrají? Největší rozdíl oproti standardním sluchátkům zjistíte při poslechu streamovaného videocastu, kde navýšení kvality bylo opravdu neuvěřitelné, z mizerného zvuku se vyčaroval neskutečně příjemný poslech. Neduhem je však mírná přebasovanost, jsou opravdu velmi výrazné, ale zase ne extrémní či vtíravé. Užijete si jako poslech hudby či sledování filmů. Co však dosti zamrzí u těchto sluchátek, že nemají miniaturní mikrofon na kabelu s tlačítkem. Sluchátka jsou i kompatibilní i s iPhonem poslední generace, konektor je přímý a není zahnutý.