Ubytování na Máchově jezeře

Chystáte se někam na dovolenou? Chcete zůstat v Čechách? Tak určitě využijte oblast okolo Máchova jezera. Okolí okolo největšího rybníka v severních Čechách nabízí mnoho sportovních a relaxačních aktivit. Samotný rybník má dva ostrůvky, Myší a kachní. Vodu obklopují 4 velké písčité pláže, můžete si odpočinout při projížďce výletními loděmi, zahrát si plážový volejbal či zkusit aquapark. Samozřejmě důležité je najít na Máchově jezeře ubytování. K tomu může skvěle posloužit portál www.ubytovani-machovo-jezero.com. Díky němu najdete velmi podrobné informace o ubytování v přímém okolí Máchova jezera. Ubytování si můžete vybrat v okolí České Lípy, Nového boru, přímo v Doksech nebo i ve Sloupu.

Na webu si můžete zvolit také ubytování dle typu objektu, jestli chcete bydlet v hotelu, penzionu, apartmánu, nebo Vám stačí malá chatka či stan v kempu. Výběr je samozřejmě vždy na Vás. Pobyty se nehodí také pro všechny a pro ubytování můžete potřebovat např. i WIFI připojení, bezbariérový přístup, ubytování pro děti či luxusnější ubytování i s wellness. Dovolená Máchovo jezero nabízí opravdu mnoho voleb, jak si užít svoje volné dny i s dětma.

Na webu naleznete také detailně zpracované informace o turistických cílech seřazené dle oblíbenosti. Máchovo jezero není totiž jen rybník, ale nabízí i mnohé jiné cíle. V okolí naleznete Radvaňský rybník, královský hrad Bezděz, hrad Kokořín, hrad Houska či zříceniny v Ralsku a Jestřebí. Pro sportovní vyžití naleznete i půjčovny sportovního vybavení, můžete si tedy půjčit kola, šlapadla, čluny, rakety na tenis, inline brusle nebo můžete vyzkoušet některé adrenalinové sporty jako je např. bungee jumping.