Zápas, který může mnohé nastínit . . .

Vícemistři světa v basketbalu v Chomutově? Je to vůbec možné? Ano, je to tak, dnes přesně ve 20:15 bude vhozen rozskok utkání České republiky proti stříbrnému týmu z posledního MS. Bude to zápas jako hrom a především je tento zápas i velice důležitý z pohledu vývoje v tabulce. Turci jsou na tom stejně jako my. Mají dvě výhry a to proti Bělorusku a Portugalsku a jednu prohru proti Itálii, kterou málem překvapili. Dá se tedy předpokládat, že při nezaváhání s relativně slabšími soupeři, tento zápas bude hodně co mluvit do konečného pořadí v tabulce a především o druhém místě, které zajišťuje přímý postup na ME 2013.

Takže dneska bílé triko, tílko,mikinu, ať je zde bíle peklo a když k tomu ještě přidáte něco, co dělá opravdu randál, tak to bude báječné a uvidíte, že nás to opravdu požene dopředu!

Samozřejmě nezapomínejte, že máte ruce a hlasivky :-DDD a předem děkujeme za podporu a prostě si to užijte stejně jako my . . .

A LÍSTKY OPRAVDU JEŠTĚ JSOU, SICE “JEN” NA STÁNÍ, ALE MYSLÍM, ŽE SI TO V HALE NĚJAK POLADÍTE, ABYSTE MĚLI PERFEKTNÍ VÝHLED!  Buď koupíte na místě – doporučuji přijít dřív, či ještě přes ticketpro…