3 výhry . . . teď 2 zápasy… a volby prezidenta!!! :)

ANO! Od Vánoc již tři výhry ze tří možných a tak u nás určitě panuje spokojenost. Samozřejmě ne jen s výhrami, ale také s předváděnou hrou. Myslím, že jsme se zvedli, že jsme konečně začali přenášet vše, o čem mluvíme, z tréninku do zápasu a hned to také přináší ovoce. Poslední domácí utkání proti Jindřicháči opět téměř vyprodáno a skvělá kulisa. První poločas o 20 bodů a v druhém si zahráli všichni. Dokonce jsme tady měli i jednoho(od nás), který si dal své první body v Mattonce..Ano ano, Lukáš Luky Linhart se poprvé zapsal do kolonek basketbalových statistik v kolonce body i v nejvyšší soutěži, takže tento zápas měl dvojí příchuť 🙂 S Lukášem určitě KOUBAsket zařídí rozhovor, takže o jeho dojmy samozřejmě nepřijdete…Možná by to chtělo rozhovor i s jeho maminkou, co myslíte? 🙂

Ale teď už jinam…teď už se frčí směr velké výzvy… A to Pardubice a Ostrava… Myslím, že je všem jasné, o co že se to tady hraje a i přesto, že máme dobře nakročeno, nic není vyhráno a již opravdu chybí málo a bude tady konec základní části. Tudíž ve středu od 18h dohrávka odloženého zápasu v Pardubicích a v sobotu televizní utkání v Ostravě a pozor od 20h!!!

Dnes jeden zážitek ze života 🙂 Zvednu telefon a volá mi paní z pojišťovny z Pardubic, kde jsem uplatňoval pojistku za úraz, který se mi tam stal 🙂 Nejdříve si tedy myslela, že hraji za Pardubice, ale to jsme si nějak vysvětlili 🙂 Poté chtěla číslo konta a posléze říká, že zítra mi bude posláno plnění.. Tudíž tomu nebude věřit, ale plnění dorazí ve středu, v den, kdy se uskuteční opakování tohoto zápasu :))  Náhoda? A pak že neexistujou . . . Ale tak rozhovor příjemný, tak v pohodě :-)))

No a to je všechno, zítra snad bude ten rozhovor s Lukášem, on se dneska někde toulal, asi někdo honí nějaké holky, tak nemá čas, ale zítra už bude hezky zavřený v hale, tak to dáme dohromady… Jinak ve středu koukejte na výlet do Pardubek, budeme vás potřebovat, tak ať jsme v tom společně! Do Ostravy tedy v sobotu nemusíme, ale tu středu fakt jako joooooooo!!!!

Mějte se fajně, kupujte lístky na ples a nezapomeňte, že již příští sobotu je tady velkolepé derby proti Ústí nad Labem 🙂 A hlavně, o víkendu jsou volby, tam také musíte!!! Bezpodmínečně!!!

Kouba

PS: toho Karla fakt volím!!! A koho vy?