Adam Žampach: Máme na to postoupit! ! !

11Tým Bk Ústí nad Labem byl sice po základní části na sedmé příčce, ale po prvních dvou zápasech play off, které se odehrály na palubovce lépe postaveného týmu po základní části, mají nyní výhodu oni, když dokázali urvat v Jindřichově Hradci jedno vítězství. Za stavu 1:1 se nyní série stěhuje do Ústí a o víkendu lze opravdu očekávat velký boj o postup. . . Podívejte se, jak na toto všechno nahlíží Adam Žampach, kterého samozřejmě znáte i od nás z Děčína 🙂  

Po základní části jste nakonec obsadili sedmou příčku, což není zrovna výhodná pozice pro start v play off. Byly vaše cíle vyšší, nebo jste byli spokojení?

Určitě jsme očekávali,že se umístíme na lepší pozici ale 1. liga je letos opět velmi vyrovnaná,takže bylo v celku jedno z jaké pozice postoupíme.

Dostali jste tým Jindřichova Hradce. Věřili jste, že byste mohli u nich na palubovce uspět?

Věřili hned jak jsme se to dozvěděli,protože jsme tam v sezoně prohráli pouze o 10 bodů a doma jsme je porazili víc,jak o 35 takže jsme tam jeli s tím že musíme minimálně jednou vyhrát.

První zápas jste Jindřicháč zaskočili a zvítězili na jejich palubovce o jeden jediný bod. Byli hodně zaskočení? ( vím, že jsi tam nebyl, ale máš informace)

No myslím si, že je kluci hodně překvapili a bylo dobře,že v koncovce bylo štěstí na naší strasně.

Ty jsi do prvního utkání play off nenaskočil, protože tě trápily žaludeční problémy, to asi hodně naštve,ne?

Strašně jsem se na zápas těšil a byl jsme hodně naštvanej,že nemůžu jet,protože jsme měl i horečku,ale hned jak jsem se dozvěděl,že kluci vyhráli,tak jsem se uklidnil.

Druhé utkání jsi již odehrál, ale bohužel jsi naopak zažil prohru. Nedobírali si tě kluci, že si jim teda vážně „pomohl“ ? 🙂

Byl jsme hodně zklamanej,že jsme nedokázali vyhrát i druhý zápas , kluci byli úplně v pohodě a spíš byli rádi,že jsem v pohodě a že jim můžu trochu pomoct,ale asi to bylo málo.

Nyní budete hrát dvě utkání doma a to již tento víkend. Myslíš, že je ve vašich silách uspět?

Určitě máme na to vyhrát obě utkání,ale rozhodně to nebude jednoduché.

V čem je jejich tým nejvíce nebezpečný?

Půjde hlavně o to ubránit jejich nejlepší střelce Riverse a Tomance a pohlídat si doskok.

Kdy přesně o víkendu hrajete?

V sobotu od 19:00 a v neděli až od 14:00

A co bys vzkázal fanouškům a to i těm z Děčína, kteří na basket do UL často jezdí, když bys je měl přesvědčit, aby na vaše zápasy přišli?

Myslím si,že zápasy budou hodně vyrovnané a bude se hrát dobrý basket,takže to určitě stojí za to se přijít podívat.:)