Adam Žampach:”Nezapadal jsem v Ústí do koncepce”

Adam několik let bojoval za dres Válečníků, ale již zítra se postaví na druhou stranu barikády a bude na sobě mít dres Levhartů z Chomutova. Mého rodného Chomutova, kde zítra od 17h Děčín odehraje další mistrovské utkání tohoto ročníku. Tento rozhovor je o tom, proč nakonec zakotvil právě v Chomutově a ne v sousedním UL, ale také o tom, jak je jim daří na začátku sezóny a proč třeba nemohl nastoupit v posledním utkání . . .

Po odchodu z Děčína jsi zakotvil v Chomutově. Jak se to celé přihodilo? Zpátky do ústí se ti nechtělo? Nebo nebyl zájem?

Po skončení v Děčíně jsem první volal do Ústí a bylo mi řečeno  , že nezapadám do koncepce trenéra.Pak se mi ozval Tomáš Eisner, jestli nechci jít do Chomutova na letní přípravu a už jsem zde zůstal 🙂

Loni si hrával i za Spartu Praha. Ještě hostuješ, nebo už si čistě hráčem Chomutova.

I letošní sezonu budu hostovat do Sparty, abych odehrál co nejvíce zápasů.

Co říkáš na váš vstup do ligy? Tři zápasy a až v tom posledním výhra na palubovce „tvého“ Ústí . . .Tys do utkání ale nezasáhl. Proč tomu taky bylo? Co ti je?

Bohužel, nám vstup do sezóny moc nevyšel. V Jindřichově Hradci jsme odehráli asi nejhorší zápas. Potom jsme doma hostili Ostravu a skoro celý zápas jsme vedli, ale nezvládli jsme koncovku. Proti Ústí si v letošní sezóně nezahraji ,protože jsem byl jejich hráč a abych mohl přestoupit do Chomutova, tak si Ústí dalo podmínku, že proti nim nesmím celou sezónu nastoupit..

Vypisoval si i přesto nějakou speciální motivaci před tímto zápasem?

Nevypisova,l ani to nebylo potřeba, protože kluci byli skvěle namotivovaní sami!

V sobotu další derby a v něm další tvůj bývalý klub a to Děčín. Jak se těšíš na tento zápas?

Těším se hodně a už hlavně budu moci zasáhnout do hry 🙂

Kam si myslíš, že by letos mohl Chomutov patřit v tabulce?

Takhle na začátku sezóny je to těžké posoudit, ale uděláme maximum ,abychom  se umístili, co nejvýše to půjde.