Dva dny jsou pryč

Hezký den, tak za sebou máme dva dny kempu a zatím vše probíhá dle našeho plánu, až na pár změn 🙂 Zatím to utíká jako voda a zvládáme vše, co jsme chtěli a co jsme plánovali. Trochu jsme si včera vyměnili úterý za středu, ale protože jsme chtěli využít našeho plánu v zoo, tak se ani nic jiného dělat nedalo a nám to vůbec nevadilo. Pondělí jsme zvládli tři tréninky, včera jeden dlouhý a náročný a dnes jsou v plánu také tři. Kluci to prozatím zvládají na jedničku, když jsme v hale, tak to jde, když jim dáme trochu volnosti, tak je to divoká zvěř, která by potřebovala jednu z klecí nahoře v zoo, ale dá se to 🙂 Máme pro ně na celý týden střelecké a hrací soutěže a v tom prozatím předvádějí vynikající výsledky, tak snad jim to ještě vydrží a budou se ještě více zlepšovat.

Více fotek naleznete zde: http://koubasket.cz/fotogalerie-kempu/

V úterý nás na kempu navštívil Luboš Stria, což bylo pro kluky velké oživení a bylo na nich vidět, jak jsou zase v pozoru a poslouchají. Luboš jim dal mnoho informací, které jistě ve svém dalším trénování využijí a za to bych mu chtěl moc poděkovat. Ne každý si udělá čas a on si ho udělal. Úžasně nám funguje spolupráce s obědy v Mexické a to samé v Pivovarské restauraci, která nám poskytuje opravdu vydatné svačiny, takže mockrát děkujeme. No nic, jdeme trénovat a dát klukům trochu odměny za to jejich včerejší zlobení … 🙂 Ještě by k nám měla dorazit jedna návštěva, tak snad to vyjde…Hezký den

Program Koubasket kempu

Po – sraz v 8:30 u haly – trénink (hala) – oběd Mexiko- trénink(venku) – svačina – 17:30h vyzvednutí

Út – sraz v 8:30 u haly – trénink(hala) – oběd Mexiko- výlet – 18h vyzvednutí

St – sraz v 8:30 u haly – delší trénink(hala) – oběd Mexiko – trénink venku -svačina-trénink – 18h vyzvednutí

Čt -sraz v 8:30 u haly – trénink’hala) – oběd Mexiko – trénink(plavky) – svačina – trénink – 17:30h vyzvednutí

Pá – sraz v 8:30 u haly – trénink(hala) – oběd Mexiko – přesun do Jetřichovic do kempu ( plavky)

So – kemp Jetřichovice – oficiální konec cca ve 14h – vyzvednutí na místě -nebo zůstat do neděle

Ne – možno zůstat až do neděle

  • místa berte prosím orientačně, vše se bude upravovat dle počasí. Čas ráno berte jako závazný, odpolední časy se mohou měnit, ale to se vždy dozvíte zprávou nebo přes děti ( raději sms 🙂 )

Vše potřebné o Koubasket kempu 2017

Hezký den, spousta vás určitě již zaslechla, že se chystá první Koubasket kemp a tak tady pro vás mám pár informací, jak to vzniklo, proč to vzniklo, pro koho bude, kde bude, co se bude dít a všechno kolem.

Kemp jsem měl v hlavně již loňský rok, ale nakonec jsem se k tomu z jistých důvodů nedostal, ale letos jsem si řekl, že už ano. Myslím, že se nám sešla zajímavá skupina dětí, které u nás trénují a ke kterým by se mohlo pár dětiček přidat, co vy na to? Chtěl bych kemp, který nebude jen o basketbalu, ale který dětem ukáže i něco jiného, i když si nebudeme nic nalhávat, basketbal bude stěžejní.

Možná než se začnete vrhat na registraci kempu, tak si to přečtěte až do konce, protože se možná dozvíte, že do toho zatáhneme i vás rodiče, což mi přijde jako další nadstavba něčeho, což si myslím, že je správné a co může pomoci nám všem. Nám trenérům, vám rodičům a především dětem samotným. Možná si u tohoto beru příklad trochu z Fotbalové akademie Petra Voříška, kam můj Mára chodil a kde rodiče fungovali neskutečným, řekl bych neuvěřitelným způsobem a já na to dodnes velice rád vzpomínám. Ale začnu popořádku. . .

Kemp se jmenuje KOUBASKET KEMP proto, protože si myslím, že tu je celkem dobrá návaznost na to, co dělám a co bych chtěl i do budoucnosti dělat. Trénuji dětičky, mám web, mám charitu, mám oblečení a tak si myslím, že se z tohoto dá udělat celkem slušný pojem a hlavně se to dá skvěle rozšiřovat. Letos tedy začínáme s kategorií 8 – 11 let, kde momentálně vidím obrovský potenciál, jelikož tato generace má opravdu silné ročníky a tak je z čeho vybírat a koho trénovat. Nakonec jsme zvolili cestu kempu příměstského a to z důvodu, že si prostě chceme vše osahat, ponaučit se a říct do příště, co se dá udělat jinak a co naopak bude super. Takhle vymyšlené je to celé pěkně, tak uvidíme. Řekl jsem si, když kemp, tak pořádně, takže chci, aby děti dobře trénovaly, aby měly vhodné podmínky, ale chci také, aby děti hezky vypadaly a byly hrdé, že jsou součástí tohoto kempu. Myslím, že bude fajn, kdy jim po kempu něco zůstane(krom vzpomínek) a budou celkově pyšné, že tam byly. Samozřejmě to bude zpráva i pro ostatní děti, aby se k nám příští rok přidaly.

Letos tedy začátek. Do příštího roku máme určitě cíl dalšího rozšíření a to o starší kategorii, ale to prostě příští rok, tak doufám, že to ostatní letos pochopí. Samozřejmě v myšlence je to celé udělat i se spaním a dostat sem k nám i děti z jiných měst a na to se těším možná ještě mnohem více, ale to bude v budoucnu, nevím jestli hned příští rok, ale věřím, že brzy 🙂

Cena kempu se tedy odvíjela i od toho, co chceme dětem nabídnou, ale i tak si myslím, že je to cena dobrá. Za téměř týden práce? No bezva, ne?:) Děti v tom budou mít oblečení( a ne málo), budou v tom mít jídlo, výlet, ubytování, vstupy, nás trenéry 🙂 prostě vše. Cena kempu je tedy 2000 Kč a budeme po vás chtít peníze hodně brzy a nebojte, neutratíme je 🙂

Kapacitu kempu jsme stanovili na 25 dětí, takže s registrací neváhejte!

Časově chceme fungovat od 8:30 do 18:00h, ale časy se mohou měnit a to především čas odpolední 🙂 Třeba ve středu to asi určitě nestihneme 🙂 Ale bližší program se poté všichni dozvíte.

Dva trenéři  jsou jasní a to jsem já a Míra Soukup, který má vystudovanou i trenérskou licenci A, což je u nás nejvíc, takže o děti bude dobře postaráno. Přibrali jsme k sobě ještě našeho suprového kamaráda a odchovance Děčína Jirku Holandu, kterého také všichni znáte z jeho působení v BK Děčín. Dále pracujeme na pár lidičkách z basketbalového prostředí, kteří by nám kemp oživili svou návštěvou, ale to se včas dozvíte 🙂

Co bude pro děti důležité a vlastně pro vás pro všechny, je  noc ze 7.7. na 8.7.  Kde jinde zakončit kemp než v kempu a tak se společně vydáme do kempu Jetřichovice, přesněji AUTOCAMP U VODY. (www.autocampjetrichovice.com). Chceme tam dětem v pátek přichystat nějaké “vyblbnutí”, večer nějaké to opékání či grilování a v noci … ?:) Ale co k tomu chceme navíc? Kdyby se k nám večer přidali i rodiče a vytvořili jsme tam jednu velkou basketbalovou partu, která to spolu potáhne v dalších letech společně. Děti si zaslouží naší pozornost, naše podporování a myslím, že toto je jedna z možností, kdy se opravdu potkat v klidu, neformálně a prostě jak rád říkám… na pohodu…Uvidíte, že nám to společně fandění poté půjde mnohem lépe. Každopádně chceme ten kemp končit v sobotu tam, takže ta možnost, že se dostavíte již den předtím, ta se prostě nabízí. ..

Zapomněl jsem na něco?

Já doufám, že se snad ne. Doporučuji si přečíst podmínky kempu až do konce a poté můžete v klidu vyplnit registraci! Ale nejdříve ty podmínky!!!