Alena Volrábová: “Věřím, že náš ples je specifický”

Máme tady druhý ročník našeho basketbalového plesu a kdo jiný by o něm mohl říci více, než člověk, který ho téměř celý zařizuje…Alenka Volrábová, naše marketingová manažerka vám v tomto rozhovoru sdělí vše, co potřebujete vědět… 🙂 Ještě váháte? Já bych neváhal…bude to stát za to … !

Jednoduchá otázka, ještě jednodušší odpověď…. Proč by měli lidé dorazit na ples BK Děčín?

Protože bude jedinečný 🙂 Skvělá zábava, bohatá tombola a možnost setkat se s hráči A-týmu 🙂 Věřím, že náš ples je specifický.

Co si myslíš, že je největším tahákem tohoto večera?

Upřímně si myslím, že fanoušci jsou nejvíce zvědaví na to, co vy baskeťáci předvedete 🙂 Jinak si nemyslím, že by to mělo být o jedné věci, která lidi naláká. Všichni se můžou těšit na fajn večer se skvělou hudbou, příjemnou moderátorkou a s celým týmem BK Děčín. Na programu jsou taneční vystoupení, charitativní aukce a losování tomboly. Na malém sále bude připravena diskotéka. Novinkou je „stanoviště“ připravené ve spolupráci se značkou Becher, kde si budou moci návštěvníci zdarma pořídit fotografii a zatočit si kolem štěstí a odnést si některou z výher.

Loni si spousta lidí chválilo orchestr, mohou se těšit opět na ten samý?

Ano. Byli jsme s orchestrem Ladislava Bareše spokojeni a ohlasy od návštěvníků plesu byly také pozitivní. Dokazuje to i fakt, že parket na velkém sále byl stále plný. Tím pádem nemáme důvod hudbu měnit.

Kolik vstupenek v % je již prodáno?

V současné chvíli je prodáno, nebo rezervováno přibližně 60% vstupenek.

Letos jsou vstupenky za různé ceny… je něco v ceně vstupenky? 

Ano. Rozhodli jsme se tak po zkušenostech a ohlasech z loňského ročníku. Vstupné jsme odstupňovali podle atraktivity místa. V ceně vstupenky je především nezapomenutelný zážitek 🙂

Od 1.1.2014 je jiný provozovatel “Střelnice”. Není tím ples nijak ohrožen?

V žádném případě. Nový provozovatel přebírá všechny domluvené závazky. Přesto jsme domluveni na osobní schůzce, abychom doladili detaily a vše proběhlo hladce.

Budou moci lidé ochutnat opět třeba pivo Kapitán?

S pivovarem Děčín jsme navázali spolupráci, ve které bychom chtěli pokračovat i na plese. Jednou z hlavních výher v tombole bude 30litrový sud piva Kapitán. Pokud vše dobře dopadne, bude možnost ochutnat děčínské pivo i na plese……nejenom Kapitána, ale také novinku inspirovanou BK Děčín – pivo Válečník.

Vstupenky můžete zakoupit zde: http://rezervace.vstupenkadecin.cz:8080/hall?eventid=7391

Horké novinky k plesu na facebooku: https://www.facebook.com/events/407812916015846/?fref=ts

1450907_10151877953429506_308243393_n