Aukce Nadačního fondu Děti a Rodina

Aukce končí již zítra 08.02.2012 v 18:00:00!!!! Myslím, že prodávané předměty by si zasloužily pár korun navíc, protože se jedná opravdu o dobrou věc, kterou si myslím, že bychom měli umět podpořit… tak neváhejte a přihazujte. . . 🙂

http://www.bkdecin.cz/fanzona/aukce/

Pořadatelem této aukce je Nadační fond Děti a Rodina, BK Děčín fond podporuje a proto umožnil umístění aukce na svých internetových stránkách. Internetové dražby se mohou účastnit pouze registrovaní uživatelé.

Slovo ředitelky Nadačního fondu Děti a Rodina Mgr. Sofie Wernerové:
Vážení přátelé, potencionální zájemci,
jsem ráda, že projevujete svoji přízeň a zájem o dražbu autentických a velice zajímavých sportovních předmětů, které věnovali děčínské sportovní osobnosti nadačnímu fondu a jehož výtěžek půjde na potřebné děti. Podrobný rozpis výdajů bude dodán každému výherci a uveřejněn na webu www.nadacedetiarodina.cz a nejen to, vyhranou věc vám sportovec osobně předá a podepíše vám ji i s případným věnováním, záleží na každém z vás. Nadace se snaží hledat a podporovat především to, co míří do budoucna.
To, co se dnes může někomu zdát méně důležité nebo dokonce okrajové, co se ale teprve časem zhodnotí, to, co má povahu příkladu či modelu, co je spíš dalekozraké než krátkozraké, co má rys průkopnictví či vizionářství.  Nadace reaguje na aktuální potřeby společnosti , proto jsme se zaměřili na  cílovou skupinu  sociálně slabých dětí v Ústeckém kraji , které díky podpoře v oblasti vzdělávání a výchově, v oblasti positivního využití volného času a volnočasových aktivit atd. se mohou stát právoplatnými a produktivními spoluobčany našeho města Děčína. Nadace poskytuje finanční prostředky na konkrétní dítě a jeho aktivitu, která má smysl a přináší užitečnou odezvu. Zajišťujeme  zpětnou vazbu o výsledcích. Poskytujeme  individuální motivační programy pro děti a aktivuje v dětech spolupráci a sounáležitost V Děčíně žije spoustu sociálně slabých dětí, které se do tíživé situace nedostaly svou vinou a které potřebují naší pomoc. Těším se na mnoho dobrých věcí, které společně s vámi, milý dražitelé, v roce 2012 uskutečníme a na Vaši neutuchající přízeň.   
http://www.nadacedetiarodina.cz , číslo účtu : 241396085/0300.

Detailní popis předmětů aukce a informace o Nadačním Fondu
http://www.nadacedetiarodina.cz Aukce končí 08.02.2012 18:00:00

2 thoughts on “Aukce Nadačního fondu Děti a Rodina

  1. Pingback: leroy
  2. Pingback: zachary

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *