Basketbalový turnaj o sokolí vejce

plakatBasketbalový turnaj “O Sokolí vejce” pořádaný v Sobotu 3.4. 2010 od 8:30 v děčínské basketbalové hale prvním rokem, by rád navázal na původní amatérské turnaje v tělocvičně v Jílovém u Děčína.

Cílem turnaje je zahrát basketbal a setkat se, poměřit síly bez rozdílu věků v příjemném prostředí pravé basketbalové haly, jakým děčínská   Maroldovka určitě je. Vemte si sebou i díváckou kulisu, hlediště bude otevřené.

Pokud se chcete přihlásit, učiňte tak co nejdříve v sekci přihlášení a hlavně odešlete platbu dostatečně včas před turnajem(900,- kč za tým, s alespon jednou basketbalistkou 100,- kc sleva). Kapacita je omezena na 8 týmů po 5-7 hráčích maximálně, hrát se bude 2×10 minut hrubého času + z každeho týmu jeden adept na doplňkovou dovedností trojkovou soutěž, k dispozici bude tabule se skóre a časomíra(na hrubý čas). Z turnaje budou zde na stránkach k dispozici fotografie a kompletní video záznam.

Turnaj je určen amatérským hráčům takže platí jisté omezení pro registrované hráče v nižších soutěžích(max. 2 na tým) a restrikce pro hráče ligové. Minimálně jedna basketbalistka v týmu je zvýhodněna na zápisném do turnaje. Povinností je basketbalová obuv! a každý hráč dvě sady triček/tílek světlá a tmavá.

Přihlášku a více podrobností naleznete na internetové adrese http://www.osokolivejce.cz/

Rozhodně si tento turnaj nenechte ujít, můžete s vyzkoušet, jak jste na tom s basketbalem i vy 🙂 Fajn den …Kouba