Bejk: “Rozhodně vás budeme hodně potřebovat”

Honza Bejček opět zasáhl do hry a zase se ukázal v dobrém světle 🙂 Po pohárovém zápase s Nymburkem, kde byl za hvězdu, ukázal, že z něj opravdu něco může být . . . Rozhovor o tom, jak se cítil, co bude muset přihodit do týmové kasy za danou stovku a i pozvánku do Kolína, to vše naleznete v tomto rozhovoru . . .

Opět jsi ve svých osmnácti letech zasáhl celkem významně do zápasu, jak se ti tentokráte hrálo?

Hrálo se mi opravdu skvěle. Byl to od začátku až do konce skvělý zápas a byla moc dobrá atmosféra, takže jsem si hru moc užil.

Za 10 minut na hřišti jsi stihl 8x vystřelit, nepřipadal sis tak trochu jako v devatenáctkách, kde také takto často střílíš?

Během zápasu jsem se soustředil pouze na hru, takže jsem si jako v devatenáctkách nepřipadal.

Obzvlášť tvoje poslední střela byla zajímavá, jelikož si ji proměnil a mohly vzplanout oslavy překonání stobodové hranice. Co ti problesklo hlavou jako první?

Radost z toho, že jsem dal stý bod.

Co tě tahle stovka bude stát?

Nějaká ta pizza pro tým.

Jak se změnil způsob naší hry oproti středečnímu zápasu v Prostějově?

Rozhodně jsme hráli víc kolektivněji než v Prostějově. Tam se nám nedařilo, jak v obraně, tak ani v útoku. V zápase s USK Praha jsme měli dobrou obranu a také skvělý útok. K vítězství nám také pomohla skvělá atmosféra.

A jaký očekáváš následující zápas v Kolíně?

Rozhodně to nebude lehký zápas, všichni víme, jak je Kolín doma silný a jsou tam těžké zápasy, ale my se na něj dobře připravíme a pokusíme se tam podat stejně dobrý výkon jako proti USK Praha.

Na co bys pozval naše fanoušky, aby vážili tu cestu a přijeli nás podpořit přímo na místo?

Tak určitě na dobrý zápas, který bude vyrovnaný a bude se na co koukat od začátku až do konce. Rozhodně vás budeme hodně potřebovat, takže pojeďte  zafandit!