BITVA BITEV A CENTIMETR OD VÍTĚZSTVÍ

will-v-nymbaciPoločasové skóre jako v normálním zápase po čtvrtině, střelba né moc úspěšná, opravdu těžké střely po celý zápas, bojovnost, zarputilost, hra 1 na 1, týmová obrana na vysoké úrovni, nezvykle časté houkání klaksonu 24 vteřin, štěstí, smůla…. i tak by se dal definovat dnešní zápas… Bohužel jsme nedokázali zaskočit mistra ještě více a šanci, kterou jsme si vybojovali, jsme nedokázali proměnit ve vítězství, ikdyž jsme byli řekl bych až neskutečně blízko…. dvě střely…obě minuté a šlo se do prodloužení… No a to už jsme bohužel nedokázali vyhrát a tudíž v konečném součtu minus 3 body a pro Nymburk vedení v sérii 1:0 na zápasy.

Nyní nás čeká odveta na domácí palubovce a po zážitku v NBK by nás to všechny měli nabudit ještě více, tím myslím nás i vás… takže doufám, že do toho půjdeme společně, stejně jako tomu bylo v Nymbáči, protože tam naší fanoušci opět dokázali vytvořit neskutečnou atmosféru. Přidali se i ti domácí a byl z toho opravdu skvělý basket se vším všudy.

TAK CO VY NA TO?

VYPRODÁME TU NAŠÍ KRÁSNOU MAROLDOVKU????VYTVOŘÍME BÍLÉ PEKLO?

Bílé triko máte doma určitě všichni … tak vemte, berte vše, co dělá randál a ve středu . . .

Hlasujte v nové anketě . . .

Přidej si KOUBAsket na facebooku a buď stále v obraze ….klikni zde

facebook-logo1

5 thoughts on “BITVA BITEV A CENTIMETR OD VÍTĚZSTVÍ

1. Fantastické představení v Nymburku, málem jste je usmažili, škoda. Hodně lituji, že jsem to neviděl naživo. Velká gratulace a ve středu už je usmažíme v děčínském pekle!!!

2. Díky za nádherný zážitek! I když se prohrálo, a navíc ještě neskutečně smolně, co se dá dělat, prohry ke sportu patří. Já si stejně myslím, že jednu obrovskou výhru jste tam vybojovali – výkon, který jste předvedli, kdy se Nymburk musel strachovat do poslední vteřiny o vítězství, obrana, ze které byl soupeř často bezradný, srdce, které jste tam všichni do jednoho ukázali. Odcházel jsem z haly hodně smutný, že to nevyšlo, ale zároveň neskutečně šťastný, že můžu být hrdým fandou Válečníků!
    Jen tak dál! Bojujte, pokračujte v tom, co jste ukázali v NB. Stojíme za vámi! WT