Čas letí jako voda

Hezký den přeji všem. Čas nám opravdu letí a již příští týden nás čeká ostrý start v lize. Nebude to sice hned první kolo, ale o to lepší druhé kolo v sobotu 6.10. proti našemu velkému rivalovi Pardubicím. Aby tomu nebylo málo, Česká televize se rozhodla, že toto utkání odvysílá v přímém přenosu, tudíž ho všichni budete moci vidět a udělat si tak prima sobotní odpoledne a doufám, že poté i sobotní večer, když to dopadne dobře 🙂 Zápas totiž začíná již v 15h, tak proto píši o odpoledni a večeru. Kdyby se chtěl někdo vydat na cestu a přijet nám fandit, tak to by bylo ještě příjemnější.

Ale to vše je až za nějakých 9 dnů. tudíž ještě hrozně daleko. Nás čeká ještě jeden přípravný zápas a to zápas proti evropskému velkoklubu Albě Berlín. V minulém týdnu jsme odehráli 3 zápasy s hodně kvalitními soupeři, ale tento je prostě předčí po všech stránkách. Když někdo řekne Alba Berlín, každý prostě ví . . . My se na tuto konfrontaci moc těšíme, škoda jen, že by se zápas měl odehrát v tréninkové hale, ale třeba to ještě změní 🙂 Je to euroligový tým, který například přivítá 6.10. i Dallas Mavericks a to v rámci NBA Europe Tour. Takže jak říkám, rozhodně je nač se těšit a určitě nás čeká soupeř z těch nejtěžších.

My se jinak dál a dál sehráváme, jelikož to je letos opravdu trochu jiné, než loni, kdy jsme zůstali téměř všichni pohromadě a tak zapracování jedno či dvou hráčů bylo opravdu rychlé. Letos je takovýchto hráčů mnohonásobně více a a tudíž to potrvá i déle, ale musím říct, že se to zlepšuje každým tréninkem a především všichni moc chtějí, pátrají po informacích a to je to nejdůležitější.

Jinak nového není nic, Sedmo, který neodehrál poslední domácí utkání kvůli bolavému kotníku už je téměř v pořádku, Ell to samé a ostatní bolístky se ladí za pochodu 🙂 A nebo se zamrazí na Maxičkách 🙂 🙂 Ikdyž tam ještě úplně zima není…nooo..ale ono to přijde … vy se mějte suprově, zítra nám držte od 18h palce a jinak se třeba můžete podívat, jak válčí Nymburk na http://www.euroleague.tv/ a především, jak si tam Houšman hraje na střelce a už dává jen trojáky :-)))