Čas náprav přichází

Hezké dobré ráno všem a co především, popřejmě si mnohem úspěšnější týden, než byl ten minulý, kdy jsme zaznamenali dvě prohry

14 thoughts on “Čas náprav přichází

 1. Pingback: Darryl
 2. Pingback: vernon
 3. Pingback: Ray
 4. Pingback: Alberto
 5. Pingback: Chris
 6. Pingback: sidney
 7. Pingback: Gary
 8. Pingback: earl
 9. Co je s Houšmenem, že se tentokrát nezapojil do kanonády? Jinak jsi ho ale velmi pěkně zastoupil tou střelbou ze střední vzdálenosti, Koubo 🙂 Jen tak dál!

 10. Bylo to pěkné a jsem rád,že se i tobě(můžu snad tykat) se dařilo a to i mimořádně střelecky.Ne všechno se vždycky musí podařit,ale vždy se musí chtít zvítězit a tato vlastnost vám všem nechybí.Proto vás máme rádi a rádi chodíme a mnozí i za vámi jezdíme fandit.

  1. Mockrát děkuji – jak za sebe, tak za celý tým. Myslím, že víra vě vítězství je to nejdůležitější a tak jsem rád, že nám to nechybí. Jinak díky za fandění, vážíme si toho! A tykání je v pohodě 🙂 jsme přece na jedné lodi :))

 11. Po vítězství nad Svitavami a výkonu celého týmu není pochyb, že s nápravami to myslíte všichni jasně! Díky za zážitek! Všichni jste byli skvělí, ale neodpustím si jednu pochvalu obzvlášť – Koubíku, už jsi to byl zase Ty, bojovník, srdcař, hecíř a taky bylo vidět, jak č. 15 dělá soupeřům starosti! Moc Ti to všichni přejeme! Gratulace veliká! Vydržte kluci, bojujte dál, však víte, jsme s vámi! WT!

  1. Děkuji mockrát. Moc si vážím tohoto vzkazu. Jsem rád, že se nám to takhle povedlo, protože bez Houšiho, to mohlo vypadat také úplně jinak. Takže jsem moc rád, že jsme to zvládli a za sebe samozřejmě taky. Myslím, že toho trápení už bylo až až, tak snad se to zlomilo 🙂 Opravdu díky za podporu! V sobotu hurá na USK a i s váma v zádech!!!! WT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *