Co se děje a neděje . . .

Hezké dobré ráno. Jak všichni již moc dobře víte, tak jsme začali trénovat. V pondělí jsme se sešli k našemu prvnímu tréninku a co jiného jsme si mohli zahrát, než fotbálek. Bylo nás 9 hráčů a to Já, Pomi, Soky, Bazy, Žampi, Ali, Jeli, Luboš, Bobo. Bobo, ale už zase odfrčel na soustředění repre holek, kde je asistentem a ukáže se v Dc zase až v pondělí. Tento měsíc by měl být ve znamení odreagování, čemuž by měl napomoci právě ten fotbálek, ale i nohejbal, tenis, plážák atd.. Samozřejmě je do toho zahrnut také basketbal a také nám náš kondiční trenér napsal vynikající posilovnu 🙂 No myslím, že do konce června máme o zábavu postaráno.

My se byli o víkend podívat na Houšiho, jak vypadá a taaak. Už jsem to psal včera na fcb, že jsem s nim chtěl udělat rozhovor, ale jelikož se nemá moc ke svému zranění vyjadřovat, tak se nic nedovíte 🙂 🙂 Alespoň já vám mohu říci, že už je na tom lépe, že už byl i vyvenčit pejska a jak jsem psal, jeho prvorozený syn Oskárek ho z toho brzo dostane 🙂 Takže alespoň na dálku mu držte palce, ať je do začátku přípravy fit a může se plně zapojit do přípravy s NBK.

My měli v úterý v S- centru setkání s našimi partnery(sponozory), kde jsme měli možnost zahrát si boulec, ale také si popovídat a samozřejmě se najíst. Tahle činnost se mě osobně moc nevyplatila, jelikož tam měli nějak tvrdá semínka v housce a nějak to semínko bylo tvrdší než můj zub, ale jinak rautík a boulec perfektní . . .

Včera setkání s fanoušky a opět perfektní. Přišlo spoustu lidí, samozřejmě i dětí a byla tak celkově sranda. Nejdřív jsem děcka vyzval na soutěž ve dvojtaktech, kde jsme soutěžili o kliky, nakonec jsem musel konstatovat, že po posilovně, kterou jsme ráno dělali, jsem si měl vymyslet něco mnohem lehčího, ale tak sranda byla 🙂 Po debatě, kterou opět ovládl pan Ryba, přišel čas na turnaj v basketu. Nakonec přihlášeno asi 5O lidí, takže mazec. Udělal se turnaj, kde jsme si vybírali sami hráče a poté se hrálo ve dvou skupinách 3 na 3 jako street. Vítězové skupin o první místo atd…finále si zahrálo mé družstvo a jednoznačně vyhrálo. Takže díky všem, kteří to u nás plácali, byla sranda 🙂 A Soky už se nečerti 🙂 Všichni, kdo přišel, dostali od BK dárek v podobě plakátu našeho bronzové  a stříbrného týmu, který si všichni nechali podepsat až nás z toho ruka bolela. Teda my pak nakonec podepisovali snad úplně všechno… skoro 🙂

Dneska se chystáme ukázat naše tenisové umění, bude nás méně, jelikož si někteří z nás potřebují něco neodkladně zařídit, jako třeba Ali, který jede dnes do Vídně pro svou maminku, která přijíždí na jeho sobotní svatbu :-)) ( já to musel propálit) :-)) Ali se nám v sobotu žení a to na zámku v Ploskovicích 🙂 🙂 Tak mu držte palce, ať si nepoplete to nejdůležitější slovo 🙂 🙂

No a jinak to je asi tak všechno . . . mějte se báječně, stále se usmívejte aaaaaa zajděte do Zoo v Děčíně 😀