Dá si Pepa vínko? Slivovičku? Nebo raději spí?

Tak a dnes je tady Pepa, náš Kašovec a charakteristika od jeho sestry Anetky . . . Zase spousta zajímavého a samozřejmě pravdivého 🙂 Tak toto je nás Pepíííno očima sestřičky:

“Kuba byl v dětství živé dítě, tak jako ostatní kluci. Škola ho moc nebavila, řekla bych, že ho bavil asi jen tělocvik, zeměpis a přestávky na svačinu. Trošku se mu změnil život v jednom kritickém okamžiku, když byl malé dítě, ale odhodlání aktivně sportovat působilo velmi pozitivně na zdraví. První zkoušel fotbal, ale v brance ho to bez pohybu a běhání nebavilo a tak se „potatil“, no „potatil“ je možná slabé slovo, a začal hrát basketbal. Od malička dojížděl na tréninky. Vždycky měl štěstí hlavně na trenéry, kteří ho vychovávali. Nedávno mně při cestě v autě řekl, že si přál hrát za BK Děčín, když jako mladší viděl celý tým na jednom utkání, takže roky dřiny a odříkání radovánek se mu vyplatily a splnil se mu jeho sen. Kuba je určitě přátelský, rád si pochutná na domácích jídlech od mamky a nejraději spí. I když se poslední 2 roky s bráchou nevidím tak často, tak je náš sourozenecký vztah dobrý. A přestože nejezdí tak často domů, ho cela rodina podporuje. A jestli pije víno nebo slivovici? Přestože pochází z Jižní Moravy si myslím, že ani jedno nepije…”

Má malá poznámka…on vážně hodně rád spí…někdy je to vidět i na tréninku a náhodou slivovičku vozí léčebnou 🙂 Jooo a to, že chtěl hrát za Děčín…Já někde slyšel, že měl plakát Děčína i na zdi . . . tak mu to bylo asi souzené . . .:)