Dárek, který každý musí mít!!!

tym1Jsou věci o kterých se dá uvažovat, že by se mohly stát vánočním dárkem. Pak jsou věci, které už se vánočním dárkem staly a pak je věc, která když pod vánočním stromečkem nebude, tak to bude jako nemít stromeček žádný 🙂 A o čem mluvím? No ano, o našem novém kalendáři pro rok 2011!!! To až uvidíte, budete vědět, proč toto píši 🙂 Za 14 dnů spatří světlo světa a ten kdo si ho nezakoupí, určitě prohloupí a co víc . . . vím, že poté bude litovat . . .

No, ale to není vše, co se za 14 dnů bude dít. Jak je u nás zvykem, tak i letos jsme přichystali velkou akci pro fanoušky. Tento rok se sice nebude hrát fotbal, protože jsme si řekli, že naše stálá vítězství jsou již jaksi ohranou písničkou a tak jsme si letos přichystali turnaj v basketbale. Družstva budou krásně promíchaná, takže šance na výhru o to větší..

PLÁN PRO VÁS:

V sobotu 18.12. mrknete na utkání prosince BK Děčín – Nový Jíčín a v neděli 19.12.  si zajdete zahrát basket s námi všemi, při té příležitosti si koupíte kalendář, necháte si ho hned podepsat a když budete mít nějakou otázku, tak se na ní zeptáte a my vám rádi odpovíme… jednoduché,že? tak doufám, že už se těšíte stejně jako my 🙂

Ještě jednou rekapitulace:
Neděle 19.12. od 15h v ČEZ SPORTCENTRU!!!!
Program:
15:00 basketbalový turnaj hráčů a fanoušků
16:30 beseda s hráči a realizačním týmem
17:00 prodej kalendářů a autogramiáda

Družstva do turnaje budou poskládány z hráčů A-týmu, realizačního týmu a fanoušků. Fanoušci, kteří mají zájem zapojit se, můžou se přihlásit na marketing@bkdecin.cz a 739 477 313.

kalendář s hráči a realizačním týmem BK Děčín na rok 2011:
(13 barevných stran o velikosti 35×35 cm)
Cena: 249,- Kč