Dávám ti již jen týden. . .

Nadpis dnes možná trochu zavánějící, ale nebojte se,nic se neděje. To jen já dávám své sádře na ruce poslední týden!!! Příští pondělí jdu na sundání a tak musím říct, že když si člověk říká, že už chybí jen maličko, tak to opravdu utíká rychleji, než když kouká, kolik že mu toho ještě chybí. V sobotu jsem měl vlastně “výročí” tří týdnů a když si vzpomenu,jak mi bylo, tak musím říct, že sádra je proti tomu prkotina a navíc, kterou už za pár dnů sundám. Ve čtvrtek jsem byl tady v Děčíně na neurologii a vlastně jsem se dozvěděl to, co jsem věděl. Navíc jen to, že mám riziko v podobě úderu do hlavy, kterému se nyní ze začátku budu muset vyvarovat. Ale to se nějak pořeší . . . 🙂 A jinak už je mi celkem fajn a od středy bych chtěl začít něco lehce dělat, tak se těším, protože přesto, jak to uteklo, tak i přesto to bylo dlouhé. Zítra mě tedy ještě čeká jedno vyšetření, ale to snad bude v pořádku 🙂

Sobotní výjezd do Jindřicháče já jsem strávil u tv, abych odpočíval a tak jsem tady prožíval trochu nervíky,nooo… Kluci to ale nakonec zvládli a hlavně úspěšnou trojkovou palbou dovedli vítězného konce. Jindřicháč nehrál vůbec špatně a bylo vidět, že prostě nemá, co ztratit a tak hráli na hranici svých možností. My jsme již před zápasem věděli, že to není vůbec špatný tým a že má celkem vyrovnané výsledky, sice prohrával, ale ne o moc a to se ukázalo i v tomto zápase. Nejvíce nás asi trápil jejich doskok a to především útočný. Z druhé šance dali spoustu bodů a tak se stále mohli držet na dostřel. V některých situacích byli na palubovce v o něco větší sestavě, tak se s tím kluci museli hodně prát. Nakonec výhra a to je nejdůležitější. . .  Snad bude ještě Patrik brzo v pořádku a bude to OK.

Na fotky ze zápasu se můžete podívat ZDE

Ve středu nás čeká rozjetá Ostrava, která prozatím prohrála jediný a to proti Nymburku na jeho palubovce o 14 bodů. Jinak tedy 7 vítězství a právem jí patří průběžné druhé místo v tabulce. Určitě nás nečeká tedy nic jednoduchého, spíše naopak. Přijede k nám tým, který je v pohodě a na vítězné vlně. V Ostravě letos zřejmě poskládali výborný tým a tak se mají diváci určitě na co těšit . . .

Já měl tento víkend velkou radost i z našich U14, kteří vyhráli své oba dva venkovní zápasy a to v Klatovech a na Vyšehradě. . Takže jen tak dál klucíííííí . . . 🙂

A to je asi tak všechno… já jdu na rehábku a pak za klukama na trénink a vy se mějte fajně a ve středu hurá na basket!!!