Den “D” znamenal radost a to velkou! Pokračování v úterý!

Hezkou VELIKONOČNÍ  neděli. My už svou nadílku dostali v pátek v Opavě a tak zítřek bude hlavně záležitostí našich dětiček 🙂 Před pátkem jsem psal, že to bude den “D”, který nám dá buď radost a nebo smutek a jsem rád, že ta první volba byla volba správná! Musím se přiznat, že to byla jedna z nejhezčích výher v letošním ročníků a tak celkově. Byla neskutečná radost a nejen nás, ale i našich fandů. která dorazili do Opavy a stále nám věřili. Hned po zápase jsme si říkali, jak je úžasné, vidět tu jejich radost, jak nám to hned doplňovalo energii! Parádní. Ono to bylo celkově parádní, narvaná hala, boj na hřišti o každý centimetr, emoce, radost, rozhodčí nás úžasně nechali hrát a tak celkově naprosto skvělý PLAY OFF zápas a šťastnější konec pro Válečníky! Co víc si přát?

My před zápasem potulovali tamním parkem, sady, či co to je a přemýšleli jsme, jak na to. Bavili se o zápase, co op1udělat, neudělat, jak hrát toto či nehrát a tak celkově o všem, ale i přesto na nás byla cítit nějaká zvláštní uvolněnost a přesně to jsem si já osobně před zápasem přál. Zápas opravdu o všechno a myslím, že to tak bylo i vidět. Spousta neproměněných střel na obou stranách, o které se následně bojovalo, spousta chyb, ale i spousta krásných okamžiků a skvělých střel. Téměř samé těžké střely, krom některých našich trojkových pokusů. kdy nás nechávají volnými, ale v tomto případě věřím, že už to spadne všem, protože to v nás je.

Fanoušci! Musím se přiznat, že Opava konečně dostála svého a téměř vyprodala halu a tak atmosféra byla skvělá. Nám přesně toto vyhovuje a tak jsme se vyždímali opravdu až na pokraj svých sil a věřte, že když nemůžete, tak stejně můžete!! 🙂 Fanoušci vytvořilo opravdu skvělé prostředí a tak se již těším domů, kde nás čeká opět ten náš kotel. On už vám to vzkazoval Luboš v pozvánce, ale chtěli bychom, op6abyste fandili především nám, podporovali nás a pískání se nechali na nějaké speciální situace. Jsme rádi, že jste vyjádřili svůj názor na nějaké to dění kolem, ale teď prosíme o podporu pro nás, která nás společně může dostal k dalšímu zápasu, který by si každý přál.

Vyzvali jsme vás, ať dorazíte v bílém, či modrém. A na tom si trváme. Rozšiřte to dál, každý bílé triko má a kdo nemá, tak vezme modré a nebo triko PLAY OFF. Dostal jsem objednávky na trička a tak jestli také chcete, tak ještě objednejte, ale budou ve čtvrtek, což může být na rovinu třeba i po – doufám, že nebude! Pánské a dámské objednávejte ZDE  a dětské ZDE… Objednávejte zítra 21.4. do 18h!

Nezapomeňte, že zápas je již v 16h a tak si pospěšte, ať stihnete začátek 🙂 Těšíme se a uvidíme se! Bude to opravdová bitva!

Tady máte naší pozvánku pro nás, kterou jsme pro vás včera natočili…