Dnes bitva číslo TŘI! ! ! WT

196g07384Po prohraném zápase v Ostravě nás dnes čeká další bitva a to na domácí palubovce. O víkendu jsme měli čas si odpočinou, nabrat nové síly a dnes můžeme s velkou chutí do boje, která pro někoho bude znamenat výhru číslo “2” v sérii, která je hraná na tři vítězná utkání. Doufám, že ten někdo budeme my a na domácí palubovce ukážeme svojí sílu a podaří se nám Ostravu přehrát. Musíme se vyvarovat chyb, které jsme dělali v Ostravě, ale i tak celkově k zápasu přistoupit trochu jinak, než jsme přistoupili na palubovce soupeře. Tyto zápasy nejsou již moc o tom, jestli někoho někdo nečím překvapí, ale spíše o tom, kdo promění více střel, ubrání více útoků a vybojuje více míčů na obou stranách hřiště. Přecejen spolu hrajeme již čtvrté utkání v řadě a tak na překvápka není čas.

Doufám, že vy všichni se na utkání těšíte stejně jako my a že dnes vše směřujete k 18té hodině, kdy to v naší oblíbené Maroldovce vypukne se vší parádou. Takže dnes nezapomeňte bílá trika, nezapomeňte také bubínky, plácačky, řehtačky, vlaječky a vše, co dělá nějaký ten “brajgl” a hurá do toho . . . .

Na rádce fandění se podívejte po kliknutí na následující odkaz:

http://www.youtube.com/watch?v=e_7LfhmSftc

POŠLETE NÁM VZKAZ!!!

Buďte s námi v dění, buďte s námi v šatně! Pošlete na email basket.vzkazy@seznam.cz vzkaz našemu týmu, podporu, radu, cokoliv vás napadne a my si to vylepíme v šatně a budeme vás mít stále na očích!!! Tak neváhejte a piště!!! MŮŽETE POSLAT I FOTKY, JAK  SE PŘIPRAVUJETE NA FANDĚNÍ, V ČEM A JAK BUDETE FANDIT A JÁ JE ZVEŘEJNÍM NA KOUBASKETU! ! ! WIN TOGETHER