Dnes návrat i doma. . .

Tak jestliže jsem měl v pátek jeden návrat, který se  bohužel nevydařil, dnes když jsem se probudil, vzal jsem si do hlavy další návrat, který se ale musí vydařit! Ano dnešek je návratem i na domácí palubovce a já doufám, že na dnešní zápas se všichni těšíte stejně jako já!! Ať se v pátek prohrálo, to už je pryč, teď je tady nový den a nový zápas a k tomu se  nesmí přistoupit jinak, než že dneska prostě vyhrajeme! My chceme vyhrát, chceme sobě i vám udělat tu radost, to proč se tento krásný sport dělá…Stále přemýšlím o té větě, co pronesl Karel Gott “Musíme dát lidem alespoň na chvíli zapomenout na realitu, potěšit je, aby byli v transu radostí…”  Naprosto stejné je to i u nás sportovců…je to věta pravdivá a já bych chtěl, aby se nám to dnes povedlo…třeba podobně, jako se nám to povedlo o víkendu, ale v úplně jiné situaci. . . K tomuto tématu jsem zase naopak dostal jeden parádní komentář na fcb.. “Myslím, že v republice není týmu, který by tohle dokázal – udělat jen tak něco pro lidi, jen tak pobavit, být tým i mimo hřiště…smekám…takové má být srdce sportovce!!!”  toto mě osobně hrozně moc potěšilo, protože je vidět, že to nebyla jen taková “kravinka” ale že to pro ostatní může vypadat i takto… ikdyž samozřejmě, někdo by raději viděl výhru v Opavě, ale myslím, že to jsme všichni na stejné vlně. . .

Jinak dnes vyšel v Blesku další článek o mém zranění a návratu a byl jsem docela překvapen, jelikož si pamatuji, jak jsem říkal novináři, který se mnou dělal rozhovor hned po zranění, že s ním rozhovor dělat nebudu, protože Blesk chce jen senzaci a tímto mě potěšil, že slíbil, to co řekl… ikdyž samozřejmě senzace to trochu je, ale i přesto díky 🙂 Já jsem říkal, že se tam dá dostat jen 1x za život, max 2x, ale jak je vidět, jde to i jindy :-DDDD

Tak se mějte fajn, doražte dneska večer na basket a doufám, že se všichni dneska budeme náramně bavit 🙂 A nezapomeňte !!! WIN TOGETHER!!!!