Dnes ve 20h mega zápas v Chomutově

Tak jestli jsem nazýval mega zápasem některý z předchozích utkání, tak jedině kvůli soupeři, dnes je tomu jinak, je to zápas, jehož výsledek nás může posunou na ME a jak již jsem několikrát psal, já bych ten pocit postupu a to všechno chtěl zažít ještě 1x. Takže dnes musíme udělat jediné a to je vyhrát! 🙂 Myslím, že k propagaci toho dnešního utkání jsme za poslední dny udělali opravdu hodně a nyní to je již a jen na nás, jak se s tím vypořádáme. Já osobně doufám, že dobře a že tuto jedinečnou šanci využijeme tak, jak se patří. Vypadá to, že hala bude dneska praskat ve švech, teda pokud dorazí všichni, co nám to dnes a včera slíbili 🙂 Že?:-) Já se hrozně moc těším, tak doufám, že ten dnešek rychle uteče a hurá na Portugalce!!!

My jsme dnes ráno ještě stihli zavítat na další sousední školu našemu hotelu a tou byla tentokráte Střední zdravotnická škola tady hned vedle. No musím říct, že jsme si opět užili srandu, ale malinko už bylo vidět, že tam ta puberta přecejen je 🙂 🙂 🙂  I když některé třídy bezvadné 🙂 Že? Myslím, že se to celé nakonec povedlo a holkám jsme zpříjemnili první dny ve škole (se nemusely chvíli učit) :-)) 🙂 Na fotky se samozřejmě můžete podívat na facebooku, který všichni již máte a hlavně večer nezapomeňte dorazit do haly . . .

FOTKY ZE ZDRÁVKY NALEZNETE ZDE

Tak to je pro dnešek vše, nyní se vše bude ubírat k večeru a k dvacáté hodině, kdy to všechno vypukne! Vy buďte s námi, RVĚTE SE V HLEDIŠTI JAKO LVI  a my se budeme rvát na hřišti a věřím tomu, že to společně dokážeme!!! Díky moc a večer . . . .