Dnes zápas, který zvedne Chomutov z letního odpočinku

Hezké sobotní ráno, je zde sobota 18.8.2012 a přichází den, na který se každý basketbalový fanoušek těšil, obzvlášť ti v Severních Čechách. Letos se  zde hrála tři derby a všechny tyto zápasy měly parádní atmosféru a my všichni doufáme, že spojení všech těchto fanoušků v Chomutově vytvoří báječnou atmosféru, která náš tým požene za vítězstvím.

Já osobně doufám, že dorazí i fandové zdejších Pirátů, kteří na svém zimáku umí vytvořit také parádní kulisu,takže doufám, že dnes se přesunou z kopečku dolů a pomůžou i fanouškům basketu 🙂 Minulý týden si užili velký zápas oni proti Ufě, teď je na řadě basket 🙂

Dnešní zápas proti opravdu silné Itálii začíná ve 20:30h v Městské sporotvní hale v Chomutově a jste opravdu všichni srdečně zváni … Kdybyste náhodou říkali, že je to daleko, můžete to třeba spojit s návštěvou v Zoo(www.zoopark.cz/), nebo na Kamencovém jezeře(to bude v tomto vedru rozumnější www.kamencovejezero.cz/) a poté  se jít večer podívat na pořádný basketbal . . .Tak co vy na to?

Dle ČBF bude na místě dostatečný počet vstupenek, takže opravdu není důvod k panice, možná jen přijďte s dostatečným předstihem, hala bude otevřená již hodinu před začátkem utkání . . .

Samozřejmě je možnost sledovat zápas také v televizi, ale to si myslím, pokud nejste úplně z daleka, že by byla škoda 🙂 🙂

TAKŽE DNES JE CHOMUTOV NA NOHOU !!!!