Dneska to vypukne…konečně!!!!

196g07383Už máte husí kůži? už cítíte to napětí? už jste nervózní, že se ten den nějak loudá? Tak si v klidu sedněte, mrkněte na video, které jsme pro vás s Márou vyrobili a pak budete natěšení ještě víc. Především mrkněte na ten konec videa, který prostě musíme v této sérii 3x zažít… že ho zažijeme? Dokážeme to? Dokážeme to společně? My a vy? Už je tady zas to heslo. CHodíte kolem něj téměř každý den… Pamatujete, plakát? Hala? VÍTĚZÍME SPOLEČNĚ??? Takže do toho společně pojďme, my a vy společně pod heslem WIN TOGETHER!!!!

Lidé se ptají, jestli bude zase Bílé peklo…. ano, může být, ale musíte ho vytvořit vy sami… vytvoříte ho? Vemte bílá trika, mikiny, bundy…a vytvořte domácí hlediště v bílém … z minulých sezón musíte mít i spoustu triček BK Děčín, takže neváhejte a berte. K tomu dostane u vchodu vlaječku a tak se můžete vydat na cestu zvanou play off 2011…

Dnes to celé startuje a myslím, že zdravá nervozita a očekávání je na místě. To napětí musí ze všech vyzařovat a z vás a znás úplně nejvíc… Dáte MODRÁ —- BÍÍÍÍLÁÁÁ? Nebo si již nepamatujete? Jedna strana křičí MODRÁ a druhá odpovídá BÍÍÍLÁÁÁÁ!!!

Tak teď ale něco málo k sérii, která nás čeká. S Ostravou jsme letos prohráli pouze jedenkrát a to šťastným košem v poslední sekundě a to v posledním zápase, který jsme odehráli v Ostravě. Ten zápas se nám celkově nějak nepovedl a doufám, že to byl ten nejhorší, který letos s Ostravou odehrajeme. Všude slyšíme, že to bude jednoduché, ale nemyslím si to. Ostrava má letos velice kvalitní tým a tak nás čeká opravdu oříšek, který bude těžké rozlousknout. Série se klidně může natáhnout na více utkání a proto budeme potřebovat vás fanoušky a to ve chvílích, kdy se daří, ale především ve chvílích, kdy se něco dařit nebude(doufám, že těch bude méně). Buďte s námi a my se vám za to budeme snažit odvděčit tím nejlepším způsobem, jakým dovedeme! Takže ještě jednou… od 18h všichni v BÍLÉM  v hale a pokud možno, něchoďte až na 18hodinu, ale přijdte dřív, ať už je atmosféra při rozcvičování a co především, ať je od samého začátku utkání!!!

Pro jistotu sem házím znova odkaz na video 🙂

http://www.youtube.com/user/koubasket#p/a/u/0/e_7LfhmSftc