Do naha! Děčínští basketbalisté baví tancem i hudbou. Co ukážou na plese?

Tak dnešní článek v Mladé frontě mi udělal radost!  Konečně si někdo všiml a jsem za to moc rád, že sport není jen o výsledcích, ale že je i o té zábavě a že o ní není v Děčíně nouze. Jsem rád, že máme takový realizační tým, který to chápe a  dokážeme si dělat srandu i ze sebe samotných. První a poslední slova v článku, která nabádají k uvolnění, ty to jen dokazují . . . Uvolněte se, prosím . . . 🙂 Myslím, že s dobrou náladou se dá nejdále dojít a tímto mottem se řídí i můj život! Základ je dobrá nálada, poté už to přijde a musí přijít samo. . . 🙂 Takže díky za tento článek! Vám prima čtení a opětovné koukání a samozřejmě nezapomeňte, že náš ples se kvapem blíží a vy můžete hlasovat, co byste tam od nás chtěli vidět a to na facebooku(klikni) a nezapomeňte vykoupit poslední vstupenky, které jsou k mání na této adrese(klikni)!!! Tak šup šup …

———————

Do naha! Děčínští basketbalisté baví tancem i hudbou. Co ukážou na plese?

Uvolněte se, prosím! Basketbalový Děčín (se) baví. A je jedno, že při tom obrýlený trenér Pavel Budínský vztekle mrští taktovkou a s nakvašeným výrazem povídá: “Zase nám to neladí.”

Naopak!LigovémuDěčínu to ladí moc dobře, přestože se letos zlaťáky z klubového rozpočtu rozkutálely a všichni kývli na pokrácení platů. Jenže kabina žije podle písničky z Tří veteránů: “Nemít prachy – nevadí, nemít srdce – vadí, zažít krachy – nevadí, zažít nudu – jó to vadí, to vadí.”

Kouč Budínský s brýlemi vystupuje coby herec, je dirigentem v originální videopozvánce mužstva na 1. ples BK Děčín, který klub pořádá v sobotu 2. února ve Společenském domě Střelnice.

celý článek i s videi naleznete níže:

Zdroj:http://basket.idnes.cz/dein-basketbal-videa-pozvanka-na-ples-gangnam-style-psy-pgy-/nbl.aspx?c=A130123_174716_nbl_ten