Dovolená začíná

dovolena-more_3Kluci se dnes sejdou k poslednímu tréninku a poté následuje celkem dlouhá dovolená. Sejdeme se v hale až 9.8., kdy nás po poradě čeká hnedka atletika 🙂 Samozřejmě kluci dostali individuální tréninkové plány, které začnou v druhé polovině července plnit. Já bohužel ne, protože jdu teprve 22.7. na kontrolu, tak uvidíme, doufám, že to bude všechno v pořádku a já pomaličku budu moct začít.

Tak nějak jsem zvědav, kdo nám vlastně tu ligu bude příští rok hrát. Začínají tady různé přesune, vzdávání atd, tak douám, že alespoň Nový Jičín to zvládne a pčíští rok s námi bude válčit v plné síle. Přecejen jsou to vždy skvělá utkání a přijít o takovýto tým, to by byla obrovská škoda. Myslím, že můžu za všechny z Děčína jednohlasně vzkázat ” Držíme vám palce” !!!!

Jinak si všichni užijte dovolenou, dělejte dětem radost, jako oni dělají nám. Mě třeba MAreček včera neskutečnou, když poprvé přešel sám místnost :-))) A v srpnu se těšíme na viděnou, protože nezapomeňte, že tady bude REPRE!!!!! Mějte se krásně . . . Kouba . . . .

Přidej se ke KOUBAsketu na facebooku ZDE