KOUBAsket a VÁNOČNÍ TRHY v Děčíně

Zajímavé spojení, co říkáte? Ano, už je to tak. Koubasket se stal patronem pro tento krásný čas, pro čas, který lidi opravdu sbližuje a ve kterém si všichni děláme hodně radosti. Vánoční trhy v Děčíně jsou vždy krásnou akcí a letos tomu nebude určitě jinak. Uvidíme, zda se na nás „přijde“ podívat i sníh, což by tuto atmosféru ještě umocnilo, ale to se necháme překvapit. Každopádně já osobně se moc těším, máme volný víkend a tak budu moci být přímo na místě a pomáhat o to víc. Měl bych být u rozdávání polévky, u které budete moct dobrovolně přispět, ale i tak celkově na trzích, protože by se tam měl objevit stánek koubasketu, který bude pomáhat přímo na místě.

Pro mě osobně je to velká čest a vidím, že koubasket je v podvědomí lidí čím dál tím větší měrou a když přišla nabídka na takto velkou akci, trochu jsem se sice zalekl, ale hned na to přišla velká radost a těšení se…Takže neváhejte, zastavte se víkend 28.11.-29.11. na Masarykově náměstí a již se nalaďte na tu překrásnou vánoční atmosféru, která nás všechny čeká.

Na místě bude také prodejní stánek, kde na vás budou čekat nová trika-nové barvičky, které jste mohli vidět na internetu, ale to není vše… nyní to již mohulogo-koubasket-tagline2 říci, bude na vás čekat i nový kalendář koubasketu, jehož celý výtěžek opět poputuje tam, kam má… Tentokráte MŠ VILÍK z Děčína. MŠ nyní potřebuje zakoupit interaktivní tabuli, která stojí opravdu hodně peněz a tak si jí nemůže dovolit, ale na druhou stranu ji moc potřebuje, protože by dětem velice usnadnila jejich vzdělávání, jejich komunikaci atd. Podívejte se SEM, kde je vše popsáno a je zde i rozhovor s paní ředitelkou MŠ.

 Možná si můžeme opět třeba zahrát na flétnu a zazpívat koledy, ale to ukáže až čas 🙂

A komu se bude pomáhat? No už jste měli možnost číst to i zde na koubasketu, ale klidně se podívejte sem a vše si přečtěte i o tom, komu se již pomáhalo. A když už tam budete, tak můžete rovnou nakoupit na shopu 🙂

Mějte se a věřte….. má to smysl

Kouba