Druhý zápas = druhá výhra!

Hezké dobré ráno. Koukám, na hodinách mi svítí 2:45h, tady tedy o hodinu méně.. a my se před pár desítkami minut dostali na pokoj a snědli vynikající pozdní pozápasovou večeři – toasty 🙂 Dneska mám hodně premiér… Už jen to, že píši článek takto pozdě, ale i ten zápas… dávat nohy za hlavu v 1h v noci, to se mi ještě nepodařilo 🙂 🙂 a musím přiznat, že vlastně dnes také ne :-))

Ale rychle k zápasu. . . No, jak začít 🙂 Asi začátkem, který byl dobrý, i pár dalších pasáží v utkání vypadalo, že bychom mohli odskočit, ale bohužel Portugalci se nedali a tak to byl boj až do samotného konce. Rozhodujícím faktorem asi byl jejich útočný doskok ve druhém poločase, který nám dělal opravdu problémy a to za první měli pouhopouhý 1!  Dokonce se v tu dobu ozvali i přítomní diváci, kterým se jinak moc fandit nechtělo, tak měl zápas hned lepší kulisu 🙂 Nakonec jsme to tedy ale zvládli a to tam Pampi ještě s klaksonem vystřihl úspěšnou střelu z půlky . . . Takže nakonec i hoooodně úsměvů a taneční kreace Satyho a dalších v autobuse 🙂 Myslím, že ale opravdu důležitá výhra, jelikož vyhrávat venku je vždycky těžké a nám se to již podruhé podařilo, takže myslím, že s tímto můžeme být spokojení . ..

Portugalsko – Česko 67:74 (10:24, 34:43, 46:58)
Nejvíce bodů:
Jaime Silva 20, Gomes 10, Barroso 9 – Benda 18, Hruban 12, Pumprla 11, Bartoň 9, Jelínek 8, Satoranský a Welsch po 6, J. Houška 4,

Až vstaneme, tak nejspíš navštívíme zdejší plavecký areál, který je opravdu moc pěkný a jakožto rehabilitaci opravdu vhodný. Možná i cesta k moři, kde dnes byly dvoumetrové vlny, by nebyla k zahození, ale to nevím, jak by se stíhalo, protože ji po dvanácté hodině budeme odjíždět směr letiště a poletíme zpátky do Čr. Já jen doufám, že nás zase něčím nepřekvapí a letadlo poletí normálně, jak má letět…Čekají na nás dva dny volna a tak bych je nerad trávil na letišti, ale raději se svou rodinou… 🙂 Přílet do Prahy máme naplánovaný něco před 19hodinou, tak to snad dopadne dobře . . .

Jelikož tady na mě už bliká třetí hodina, tak už to jdu vážně zalomit a nezapomeňte, že nás již v pondělí čeká další bitva a POZOR!!! Do Chomutova dorazí Turecko!!!!

Už máte lístek???  Stále se dají koupit ZDE!!!

Teď jsem koukal, že stránky koubasket.cz na facebooku již mají 980 fanoušků… toto číslo je opravdu mazec a tak nějak přemýšlím, čím obdarovat toho tisícitého . . . napadá vás něco? Tentokráte by to chtělo něco většího… Hoďte mi do komentu nějaké návrhy, nápady…dííííky