Druhý zápas – stejná krutost

valdano2Tak nějak nevím, vím jen to, že jsem hrozně zklamanej. K dnešku jsme směřovali všechno kolem, hrozně jsme se na dnešní den těšili a ten den byl dlouhou dobu hezký, krasný, ale poté se to opět zlomilo a hezký den se stal noční můrou. Asi ani nemá cenu dneska něco říkat, každý to viděl, každý ví, co se stalo, každý ví, že tohle jsou ty nejhorší porážky, co mohou být. Jen nezapomeňte na jednu věc. Je to sice 2:0, ale hraje se na tři vítězné zápasy a my prostě ještě končit nechceme!!!! Tak se pojďme všichni semnknout a pokusit se letos ještě něco dokázat! Děkuju všem za BÍLÉ  peklo, které bylo tím opravdovým peklem a doufám, že nás v sobotu doprovodíte do Nymburka. . .

23 thoughts on “Druhý zápas – stejná krutost

 1. Pingback: byron
 2. Pingback: Francisco
 3. Pingback: Albert
 4. Pingback: Jack
 5. Pingback: aaron
 6. Pingback: gregory
 7. Pingback: ernest
 8. Pingback: Adam
 9. S uvedenými příspěvky,které jsou zde napsány musim souhlasit,ačkoliv jsem z toho zápasu moc neviděl.Možná tak posledních 5 minut.Každopádně Nymburk si hraje na něco,na co rozhodně nemá.Každopádně si,ale také myslim,že si to trochu Děčín tim závěrem zkomlikoval sám.Přeci minimálně 3 krát měl Děčín Nymburk téměř „na lopatě“.Jednou v nastavbě a nyní dvakrát po sobě v playoff.Trochu se mi zdálo jako by Děčín dostal strach,že dobře rozehrané utkání může ztratit.A jestli to také neleželo vhlavách hráčů.Jinak co se týče rozhodčích – to asi nemá cenu ani komentovat,ten jeden tzv.faul – nefaul Hatchera – to snad ani nemohli myslet vážně.Jinak Děčín musim pochválit na Nymburk se doopravdy dobře připravil a je mu vyrovnaným soupeřem.A někdy i lepším.

  1. Přátelé,napsal jsem to dobře,bohužel to někdo přepsal a udělal ze mně blbce.Děkuji za pochopení . Obě měkké.

    1. Bohužel Jakube existuje člověk na azylu i jiných fórech, který se schovává minimálně za 100 různých nicků, jmenuje se Ivan Martinec a ten to dokonale ovládá. Kamarádi Valdano,Ivan nebo chania o tom ví své,mně a Zdeně odhalil heslo v e.mailu a co to pro nás znamenalo Ti nemusím vysvětlovat.Jiné vysvětlení není,nebo si o mně myslíš že jsem takový idiot a napíši něco takového? Uznávám,že nejsem žádný skvělí češtinář ale tohle bych opravdu nezplodil.Opilý jsem nebyl a o drogách nemůže být ani řeč.Zítra se na Vás moc těším a doufám, že zas uvidím skvělí basket,tak jako doposud. Tento příspěvek zkontroloval program na odhalování pravopisných chyb,tak jen doufám, že se objeví ve správném znění.Děkuji za reakci.

     1. Ivan MArtinec tady hlavně zkoušel roznášet hrozný kraviny a nějak se mu to nepovedlo. Jeho zaručené informace se ne a ne potvrdit… Ale asi se to tedy mohlo stát. JEstli ano, omlouvám se já, že to jde na mých stránkách. Jinak se na dnešní zápas moc těšíme, bude to zase bitva, jak na hřišti, tak v hledišti. Měj se

 10. To co bylo předvedeno na palubovce tří pánů rozhodčích nemá nic společného s pískáním basketbalu.Chyby ve hře tam byly jak ze strany Děčína tak i Nymburáci nehráli bez chyb.Jde jen o nesmyslné posuzování faulů.A včera se páni rozhodčí vážně pochlapili.Kdyby měli čisté svědomí, tak by nevypadli z hali 5 minut po utkání. Dokud budou pískat takoví ………, tak se nic nezmění.

 11. úchvatnej zápas a proto i bolestivej… Myslím,že rozhodla individuální kvalita a to jak v NB (Nissim),tak v DC (Simmons) a také v té kvalitě štěstí i když to zní nelogicky. Nic jiného totiž poslední střely obou jmenovaných nebyly. A ještě něco,nechci spekulovat o úmyslu, ale v takto vypjatém a vyrovnaném utkání mohou výsledek fatálně ovlivnit dva,tři evidentně“obrácené“ výroky arbitrů ( „faul“ Aliče, pátý „faul“ Hatchera) a to se přesně stalo!!!
  Modlím se za pány Paulíka, Macelu a Vondráčka…

 12. Nic proti Luboši,ale nejdříve by to chtělo naučit gramatiku a pak něco napsat o urážkách vašich fanynek nic nevím,protože jsem nebyl přítomen,ale v TV jsem viděl pana reprezentanta Sokolovského zvedat ruce a mezi zuby drtit něco o ženském přirození směrem na naše diváky,tak nevim,nevim.Každopádně se u vás příště ukážeme a odvezeme bod . TEČKA. WIN TOGETHER !!!!!!

 13. Afik to udělal celkem 3x,jednou mohl jýt sám na koš a zastravil se,podruhé střýlel za tři a při nápřahu se zkroutil bolestí , při třetím stál sám u lajny. Opravdu vás, tím že nepokračoval sám na koš,nebo že nestřílel za tři,tak poškodyl? Záznam dokazuje opak,poškodil svůj tým,myslíš že úmyslně? Ještě něco k vám divákům,určitě jste skvělí a mám pro vás jen slova obdivu,tak jak jsem psal po zápase v NB,bohužel včerejšek byl opakem.Slovní napadání a urážky zvlášť našich faninek (jak hrdinské)o poločase a po skončení zápasu,které se provinily jen tím že fandí vašemu soupeři,ukázali že k dokonalosti vám ještě něco schází.MY v Nimburku se takhle k vám nechováme!!! Válec a Válečnícy nebrečý,pokud se podíváš na záznam s obou zápasů tak jediný kdo vám to prohrál bily samotní hráči DC,rozhodčí vám určitě neublížili,nebo ty dvě neproměněné střeli v Nb házeli také sudí? Kouba,moc dobře to píšeš,hraje se na tři tak hodte vše za hlavu a v sobotu opět hrrr na Nymburk,tak to má být!!! Pavlovy velká gratulace k MVP,správná volba odborníků.

  1. Tak pro pořádek jen pár věcí, Koubu tam někdo bez možnosti získat míč přetáhne přes záda, na konci první čtvrtiny Kouba doskakuje pod košem NB a výsledkem jsou 2 šestky, které Benda nepromění a Willovi nastaví ten Afík tělo a Will je za to vyloučen. To je jen málo z nepřesností a skládačkou toho všeho je pak to, že naši hráči znervózní, cítí tlak nejen od soupeře, ale i od rozhodčích a pak právě ty jasné pozice třeba nedokáží proměnit. Nikdo tu nechce brečet, ale takhle vyrovnané zápasy rozhodují právě tyto v uvozovkách drobnosti. A fanoušci byli skvělí a jsou nejlepší v ČR. Samozřejmě s házením věcí na palubovku a urážkami fanoušků rozumný člověk nesouhlasím. Měl jsem také sto chutí, ale po rozhodčích něco hodit, ale výsledek by byl ten, že bych poškodil klub a to třeba i finančně a na to by se měl každý naučit kontrolovat.

   1. Od třetího Nissimova divadla jsem byl opravdu jen pár málo metrů, faul tam rozhodně nebyl, nicméně rozhodčí to spolkli i s navijákem a Will šel ven. Takhle se semifinále opravdu nepíská. Normálně umím přiznat porážku a ke konci tam určitě pár děčínských chyb bylo, ale Nymburk si to tentokrát opravdu nezasloužil. Luboši z Nymburka, gratulace ke krásnému pravopisu a věřím, že třetí zápas bude velmi povedený a nabitý parádním basketbalem bez zbytečně viditelných rozhodčích.

 14. Souhlasím se vším,co se tady napsalo.Přesně tohle jsem čekal,Nymburk celou sezonu bude vydělávat prachy v Adriatické lize a pak se přižene do Play of s tím,že přece oni nemůžou prohrát a taky,že vyhrajou s malou podporou od rozhodčích. Prosím dejte jim ten pohár rovnou at je klid a oni se můžou býti v prsa jak sou dobří. Mimochodem včera to vypadalo jako by se právě probudily a zjistily,že už hrajou zápas.Myslel jsem,že je přejedeme,ale rozhodčí svými NESTANDARTNÍMI výkony jim opět pomohli si vzpomenout,že hrají . Věřím,že je tady přivítáme ještě jednou a uděláme PEKLO s PEKLA ! WIN TOGETHER !!!!! BOYS BELIEVE YOU, YOU in our hearts !!

 15. Bohužel myslím, že rozhodčí to nedovolí. ČEZ prostě musí do finále… ti včera by zasloužili cihlu do hlavy ne jen pet flašky.

 16. Hráli jste skvěle a zasloužili jste/jsme si vyhrát. Byl to parádní zápas plný nervů a skvělých basketbalových situací, ikdyž jsme nevyhráli. V Nymburce je poražte a přivezte nám je sem ještě jednou!

 17. Hráli jsme výborně, věřím, že se celá serie vrátí do Děčína. Nymburk si myslel, že všechny týmy tady bude porážet o 30 bodů a teď jim k hubeným vítězstvím musí pomáhat rozhodčí … Navíc jejich hráč Nissim by si zasloužil disciplinární trest za neustálé filmování a přibarvování údajných faulů na něj. Přece kdyby si delegát a svaz prohlédli video tak by musel být potrestán, je to nesportovní. Bojujte tak jako dnes a ono to musí přijít !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *