Hledám ta správná slova :o(

Já vlastně ani nevím, jak začít. Já jsem doufal, že se dneska probudím a zjistím, že včerejší den byl snem, který už se nebude opakovat, ale tak nějak jsem si po ránu uvědomil, že tomu tak není a že je to opravdu realita. Ano, možná jsem člověk, který přitahuje všechny nemoce,viry atd, ale stejně tomu nerozumím. Když jsem se včera dozvěděl diagnózu a to, že mám mononukléozu, neubránil jsem se slzám, protože jsem hned moc dobře věděl, co to znamená. Čeká mě teď několik měsíců doma, bez tréninku, bez jakékoliv zátěže, bez jakéhokoliv adrenalinu, bez napětí, bez hecování, bez kluků, bez vás, bez všeho co mám tak rád. Moc mě to všechno mrzí, ale asi to k tomu prostě patří a tohle si jen tak někdo nevybírá. Tak jsem tak přemýšlel a včera si řekl, že to budu brát jinak. Za měsíc mám jít na první testy, takže to budeme nazývat že ” už za měsíc” a ne “až za měsíc” a ono to půjde rychleji. A víte co? On už to není ani měsíc. . . tak teď dietka, různé podpůrné tabletky na jatýrka a imunitu, odpočinek a paní doktorka Grimmová, která mi slíbila, že pro mě udělá cokoliv, co bude moct. A víte co mi dokáže neskutečně vlít krev do žil, stačí se podívat na jedno malinkatý vysmátý stvořeníčko jménem Mareček . . .

Tak lidičky, vím, že se teď třeba dlouho neuvidíme, ale já vás uvidím :o) Uvidím všechny zápasy a budu hlídat, jak fandíte 🙂 až to samozřejmě půjde, tak budu s klukama, ale v nejbližší době prostě ne. Vy fanděte, fanděte víc než normálně, fanděte ikdyž se nedaří, fanděte i když to klukům nejde, někřičte na ně, že tohle a tohle, spíš je podporujte, vždyť podpora je to nejdůležitější co člověk potřebuje, ať už dělá cokoliv…nebo to snad sami neznáte?

Jinak se budu samozřejmě snažit příspívat na KOUBAsket dál, budu se snažit o nějaké rozhovory atd, ale komentáře k zápasům atd, to tady teď nenajdete.. nejspíš 🙂  uvidíme . . . tak se mějte fajně a držte se hesla WIN TOGETHER  . . .

Samozřejmě si sem neodpustím dát Marečkovi k jeho sedmi měsícům pár foteček, to bych už asi nebyl já . . . 🙂 Je jich 7 – za každej měsíc jedna . . .