Honza Jiříček: “Neváhejte a přijďte nás podpořit. Budeme Vás potřebovat!”

Zítra nás čeká další bitva v A1 a  nepřijede nikdo jiný, než Pardubice. Díky tomu utkání jsme vyzpovídali Honzu Jiříčka, který byl po posledním zápase v Kolíně hodně zklamán a tak doufejme, že zítra bude jako utržený ze řetězu a bude i on moci slavit výhru, která by nám hodně pomohla . . . WT

V pátek po utkání v Kolíně převládaly takové naštvané pocity…Nechal sis něco z nich i do zítřejší utkání proti Pardubicím?

Ty pocity..! Moc dobře vím, o jakých mluvíš a myslím si, že až zítra vlezu do kecek a začne zápas, tak se mi to zdravý naštvání vrátí a Pardubice smetem!

Nedělní televizní utkání dopadlo lépe pro Pardubice. Viděl si toto utkání ? 

Ano, koukal jsem. Moc koukatelnej basket to ale nebyl.

My měli volno a mohli jsme odpočívat, myslíš, že to může být pro nás výhoda?

To ukáže až zápas. Myslím si, že to ale bude výhoda. Mohli jsme zrelaxovat, doléčit bolístky, mít čistou hlavu na středeční zapas.

Poslední zápas v Pce se nám náramně vyvedl. Myslíš, že se takový zápas může opakovat, nebo byl opravdu tak výjimečný? 

Proč by nemohl? Myslím si, že by se nikdo z Děčína nezlobil:)) Ale koneckonců, výhra se počítá, i kdyby se vyhrálo o bod nebo o 20. My zítra jdeme do zápasu s jasným cílem a to je naše vítězství!

Tabulka stále vyrovnaná a možná jedna z posledních šancí zaútočit na lepší umístění po konci nadstavby, nebo jak ty vidíš ty?

Tak určitě:) Máme před sebou 3 zápasy, z toho 2 doma. Poslední zápas v Ostravě. Já to vidím na 3 výhry po sobě a lepší umístění pro play-off je naše!

Teď dvojzápas doma. Pardubice a Prostějov. Necítíš z toho již trochu play off zápasy? Že jde opravdu o hodně?

Tak na tyto dva zápasy se těším moc. Budeme hrát doma a nám jde o hodně! Věřím, že před vyprodanou Maroldovkou, takže neváhejte a přijďte nás podpořit. Budeme Vás potřebovat!