Hořké chvilky návratů

Hezký den. Tak nám chybějí poslední tři utkání do konce nadstavbové skupiny A1 a tabulka se trošičku pozměnila a my klesli na polední místo, tedy šesté, ne poslední 🙂 Ještě to stále nic neřeší, protože chybějí do konce tři kola a vše se může změnit. Z těchto tří kol hrajeme dvě doma a obě tyto utkání prostě musíme vyhrát, abychom mohli pomýšlet na lepší umístění. Je sice pravda, že letos je úplně jedno s kým budete hrát, ale opravdu by bylo příjemnější, začínat doma za zády s našimi fanoušky. První šance, kdy nám můžete pomoci, tak ta už je zítra. Přijedou Pardubice a půjde tam opravdu o hodně, kdybychom totiž vyhráli, tak případné rovnosti bodů na konci bychom šli před ně díky lepšímu skóre, ale to je ještě daleko a zítra to bude opravdu těžké utkání, takže určitě nepřemýšlejte a dorazte do Maroldovky a buďte v tom s námi!

Jak jste si asi všimli, tak jsem ve středu také zasáhl do hry a nakonec to tedy bylo i na trochu dýl, než jsme všichni předpokládali, ale necítil jsem se špatně, tak mi to vůbec nevadilo. Cítím, že to není ještě ono, ale po dvou společných trénincích jsem se obával, že to bude ještě horší. Ale věřím, že se to bude jen zlepšovat a koleno bude držet, i když mu teď dám o trochu více zabrat. Jen prostě ty mé návraty nejsou zrovna z říše snů. Nemyslím osobně, na to já nehraju, ale týmově. Letos jsem se vracel již podruhé a vždycky jsem si říkal, jak by bylo parádní, kdyby se nám povedlo vyhrát a jak teď v Kolíně, tak i minule v Opavě, kde jsem se vracel po mém zranění hlavy, to prostě nevyšlo. Doufám ale, že nyní naladíme tu vítěznou vlnu a budeme v ní pokračovat co nejdéle.

Doufám, že jste si užili Velikonoce na sněhu, teda téměř všude byl 🙂 Odpočali a zítra na to společně vlétneme. My sice včera trénovali, někteří i 2x, protože je opravdu potřeba to před play off dobře vyladit…

Vy se mějte zatím hezky, uvidíme se zítra v hale a fandíme!!!!